SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spamik w dziale mamy, ryż z kurczakiem wpjerdalamy i haj kiki nakvrwiamy

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 255057

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
ja yeeebieeeee co za pokolenie teraz wyrosło, przypadkiem na co na youtube trafilem



“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Puar prosze Cie, mozna spekulować na temat Vitora, Sonnena aledo licha nie na temat Melvina, toż to nie ta liga :)

Kogoś kto rozwalił w kilkanaście sekund Hunta i walczył w K-1 z bydlakami, nie należy do ligi Silvy?

Anderson via klincz rape.

To ciągle stójka, a tam Melvin nie miałby szans, bo Anderson wymiata w klinczu, dał radę Okamiego przesiłować, a wielu innych zmasakrował.


Prędzej próbował zejść do parteru z tej pozycji. Myślę że w klinczu nie rozwaliłby go tak jak np Franklina.

A tak z innej beczki - nie wiecie czemu GTA 2 mi się pieprzy? Najczęściej w przypadku jakiejś mocnej zadymy albo się zawiesza tak że wystarcz alt ctr del albo potrzebny jest reset. Mam łindołsa xp. Jak ściągnę wersję z PSX to przez emulator będzie ten sam problem?

Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-10-03 18:12:14

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
witam

strecho nawet nie ogladałem , ale po nazwie moge sie domyslać, coś słaby ten SPAM bo mało spamu !!

macie jakiś preparat sprawdzony na stawy (nie regeneracja) tylko profilaktyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nandrolon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
a to tylko w strzałach a ja sie igły panicznie boje

ale to tyle by mi na stawy pomogło co 2-3 torby koko i wir wydarzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi pomaga. jak jestem na winie bez nandrolonu to jest tragedia ze stawami.

od dzis robie sobie tydzie regeneracji, organizm musi troche odpoczac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
u mnie co niektórzy po cyklu na "WINIE" robia cykl na "CLONOZEPAN" bo mówia że na regeneracje najlepsze padaki ponac nie ma.

a tak na poważnie może kiedyś badanka zrobie i pomyśle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Kogoś kto rozwalił w kilkanaście sekund Hunta i walczył w K-1 z bydlakami, nie należy do ligi Silvy?

Z bydlakami głównie przegrywał, a zresztą jak już mówiłem, niejaki Mizuno pocisnął go w klinczu, więc Anderson nie dałby mu szans.

A Strecho ma pewnie na myśli głównie to, nigdy do ligi Silvy nie wejdzie, bo nie pokonałby nawet kogoś w stylu Lawlora. :P

A co do zarzutu, że za mało SPAMU....














"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ja po prostu oczyma wyobraźni nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić, ze po tylu walakch nikt spidera nie uspił a mialby zrobic to akurat melvin hehe

Co tu dziś tak cicho ohohoh chlopaki chyba studiują :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

UFC 135 - wyniki i dyskusja po gali.

Następny temat

Ciosy, siła dynamiczna, dom

WHEY premium