SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy początek

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7
Witam,
piszę do was z prośbą o pomoc w rozpisaniu wstępnego jadłospisu, od którego będę mogła zacząć nim sama nauczę się wszystkiego tego co Wy macie w małym palcu.
Info o mnie:
-kobieta
-27 lat
-173 cm wzrostu
-waga 59 kg
-analizator składu ciała wskazał, iż do przeżycia potrzebuję 1315 kalorii, a zatem dieta powinna chyba być na co najmniej 1600 kalorii
- trening: 3 - 5 x w tygodniu 1h cardio (bieżnia, elipsa lub Body Space Vacu) przy zachowaniu tętna max 145
- trening: 2 x w tygodniu joga (bardzo siłowa co zastępuje mi trening na siłowni)
To wszystko jakbyście potrzebowali coś więcej to dopiszę.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Napisz proszę co jadasz i w jakich godzinach.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7
Generalnie jem wszystko :)
A staram się jeść tak:
posiłek co 3h
- zaczynam od 2 kiwi po ok. 30 min. bułka razowa z masłem, sałatą maślaną, pomidorem i rzodkiewką plus czasem plaster chudej wędliny
- drugie śniadanie wygląda często tak samo jak śniadanie rzadko jem jakąś sałatkę
- na obiad kotlet z kurczaka z ziemniakami i surówką lub naleśnik ze szpinakiem i żółtym serem lub makaron ze szpinakiem, czasem coś po chińsku czyli ryż z sosem do potraw chińskich z kurczakiem
- znowu pieczywo :/
Nie jest to nic konkretnego zależy od dnia i czasu no i tego co akurat jest w lodówce :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7
Śniadanie staram się jeść najpóźniej o 9 rano i tak co 3 h kolejny posiłek.
Ostatni jem najpóźniej 3h przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7
A no i najważniejsze o czym zapomniałam to skaza białkowa, czyli jajka, jogurty serki i inne odpadają :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 803
analizator składu ciała... LAtwiej bedzie Ci doradzic kiedy podeslesz pare zdjec i nieco wiecej info na temat wymiarow

no pain - no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7
s.m.p.a. myślę, że ty mi możesz coś doradzić bez zdjęć i wymiarów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Rozumiem, że chcesz troszkę przytyć (nabrać masy mięśniowej) i wzmocnić się.....
Co do skazy białkowej to rodzaj alergii pokarmowej jeśli wiesz że tylko te produkty je wywołują spoko. Spróbujemy coś wymodzić.

Napisz jeszcze czy podobnie reagujesz na kefiry naturalne i naturalne jogurty?

Generalnie jem wszystko :)

Przestań jeść wszytsko a tylko pełnowartościowe produkty.


posiłek co 3h
- zaczynam od 2 kiwi po ok. 30 min. bułka razowa z masłem, sałatą maślaną, pomidorem i rzodkiewką plus czasem plaster chudej wędliny

Znajdź dobrą piekarnię kup tam chleb razowy lub zytni z jak najmniejszym dodatkiem mąki pszennej, dodaj trochę masła bez dodatków tł roślinnych, warzywa w postaci sałatki z oliwą z oliwek, czy oleju lnianego, bądź duża ilośc do sałaty. Zamiast chudej wędliny daj pieczeń wołową, wieprzową czy kurczaka lub indyka może Ci to służyć na pozostałe posiłki.



- drugie śniadanie wygląda często tak samo jak śniadanie rzadko jem jakąś sałatkę

Fajnie było by właśnie kombinować z sałatkami czy to z rybami czy mięsem (oczywiście na razie musisz sprawdzać jak reagujesz na to białko) Gajne przepisy znajdziesz w dziale kuchnia. Oczywiście do słataki możesz prócz warzyw oliwy dodać makaron czy ryż to twoja głowa powinna wiedzieć czego w danym dniu pragnie.

- na obiad kotlet z kurczaka z ziemniakami i surówką lub naleśnik ze szpinakiem i żółtym serem lub makaron ze szpinakiem, czasem coś po chińsku czyli ryż z sosem do potraw chińskich z kurczakiem

Po chińsku jak najbardziej jak robisz sama, staraj sie unikać panierek i smażenia, stawiaj na produkty pełnozairniste razowe makarony, brązowy ryż, kasze.

- znowu pieczywo :/

Jeśli możesz spozywać żółty ser możesz go włączyć od czasu do czasu do diety, tu jednak bardziej skłaniam się ku tłustym rybom. Od czasu do czasu wędzona makrela, łosoś. Nie wiem jak zareagowałabyś na białko to należałoby sprqawdzić, gdyż zawsze była by to pewna słodka odskocznia od monotonii diety bez nabiału.

Poza tym staraj się zagryzać orzechy włoskie, laskowe, migdały, pestki dyni. Pomiędzy posiłkami możesz zjeść owoca to już kwestia jekie lubisz, jednak unikałbym bananów czy winiogron.

Można byłoby tak pisać, ale kcal przy tej aktywności dałbym ok 1800 na podczatek i obserwował 2 tyg co dzieje się z ciałem.

Musisz także odpowiednio odzywiać się przed i po treningu.
Posiłek przed treningiem powinien składać się z ww niedużym ig np. kasza gryczana plus mieso czy ryba trochę warzyw

PO TRENINGU
natomiast polecam zjeśc to co jadłaś na obiad czyli ziemniaki plus pierś na przykłąd jednak unikaj tu dodawania tłuszczu. Generalnie i tak trzeba wszytsko policzyć. A kompozycja diety zalezy od Twojego wolnego czasu i chęci. Bo kombinacji jest trochę tylko skaza tutaj nas ogranicza....

JESZCZE JEDNO przy tym celu zdecydowanie lepiej wyjdziesz zaczynając trening obwodowy na siłowni zamiast aerobów
zajrzyj też do dzaiłu lejdis tam powinnaś znaleźc typowo dla kobiet pozdr


Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2011-02-22 11:50:27

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7
Fantastycznie :)
Bardzo Ci dziękuję :)
Zobaczę jeszcze co z jogurtami i kefirami bo przyznam, że tego nigdy nie jadłam :)
Na pewno odpadają jajka, mleko, ser feta. Żółty ser czasem jem, żeby coś urozmaicić.
I dokładnie tak jak mówisz chce trochę przybrać masy mięśniowej bo krucho z tym tak jak nazwa wskazuje "nogizwaty" tak też jest chuda, ale zamiast mięsista to obtłuszczona :D

Do następnego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Przetestuj mleczne napoje fermentowane potrudź się chwilę ułóż coś sensownego w razie pytań wal pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14
Jeszcze raz dziękuę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam pytanie co do OLIMP GAIN BOLIC 6000

Następny temat

TEST: Rywalizacja zinko podsumowanie str 64!

WHEY premium