SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Rok Nowa Ja 2021 Paula.cw

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Widać fajny efekt Paula a z keto już zaprzyjaźniliście się na stałe?

Ps. Jakie plany wakacyjne? Gdzie bikini body będzie okazywane

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Czy na stałe to nie wiem. Bo nie chcę mówić, że tylko keto jak za pół roku mi się odmieni i ciało będzie potrzebowało czegoś innego :D Ale na razie mi dobrze. Jak to ja podchodzę do tematu z dystansem. Moje menu jest typowo keto z dużą ilością warzyw, ale też nie mam tak, że jak spróbuję czegoś nie keto to mi się dieta zawali. Wczoraj u przyjaciółki jadłam pyszną zupę z botwinki, soczewicy i ziemniaków. :D

Mamy przełożony z zeszłego roku wylot do Bułgarii. Budżetowo i leniwie. Jedziemy z moją mamą i będziemy leniuchować przy basenie, więc zależy mi tylko na tym, żeby było ciepło, woda i jedzenie podane :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
Jak już leżenie nad basenem to i zimne drinki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Pewnie tak. Chociaż drinki to raczej wieczorem jak dzieci pójdą spać :D Babcia obiecała, że będzie z nimi zostawać w pokoju a rodzice hulaj dusza. Ale pewnie bez szaleństw bo już takiej potrzeby chyba nie mamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No ciekaw jestem co to będzie z tymi wyjazdami na wakacje? Może się bliżej wakacji coś wyklaruje bardziej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
a co ma być? kto się zaszczepi to poleci/pojedzie, a kto nie to negatywny test lub jak ozdrowieniec to przeciwciała i też droga wolna.
Reszta zostaje w PL


Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2021-04-28 09:42:52

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ale wiesz - nawet jak polecisz i masz zasuwać gdzieś w masce - to ja mam w doopie takie wakacje. Ja to ewentualnie test na przeciwciała lub pseudo test na obecność wirusa - tyle że ciekawe ile to będzie ważne.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dokładnie. :)
Do Bułgarii na szczęście te tańsze testy są wymagane. Ja po szczepieniu mama też ma nadzieję, że będzie już po drugiej dawce a mąż ma dylemat czy woli płacić za test czy siedzieć na kwarantannie po powrocie :D No i też w ciągu miesiąca coś się może zmienić w tym temacie.

Więc latać można tylko koszty i papierologia są większe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Także ja zakładam że jednak w tym roku będę zwiedzał naszą piękną Polskę i do tego wylegiwał się nad mazurskimi jeziorami w jakiś weekend lub dwa w czasie wakacji.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
nightingal
Ale wiesz - nawet jak polecisz i masz zasuwać gdzieś w masce - to ja mam w doopie takie wakacje. Ja to ewentualnie test na przeciwciała lub pseudo test na obecność wirusa - tyle że ciekawe ile to będzie ważne.


Wiesz teraz w Polsce i tak trzeba zasuwać w maseczce więc można zasuwać w maseczce u nas albo gdzieś. Kwestia wyboru. Na terenie hotelu na dworze maseczek nie trzeba nosić tylko w pomieszczeniach.
Ciekawa jestem czy obecne testy zwiazane z imprezami grupowymi coś zmienią w tym temacie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy Rok Nowa Ja v 2021 dyskusja

Następny temat

Lucy-Bella * Nowy Rok Nowa Ja 2021*

WHEY premium