SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Siemka wszystkim długo obserwuje wasze forum i zauważyłem żę wielu dużo wynioslo z tego forum, przeglądałem te wszystkie diety itp i mam pare pytań. Zaczne możę od tego że jestem "chudy" " szczupły" jak wolicie tak ujmijcie. Przy wzroscie 182 cm waże 56 Kg. Od dawna mnie to denerwowało ale nigdy nie widziałem co z tym zrobić, więć chciałem zapytać czy odpowiednia dieta pomoze mi przybrać na masie nie używając przy tym jakichś specjalnych [odżywek, sumplementów etc]

Jeżeli napisałem coś nie tak i nie w tym dziale to bardzo przepraszam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6193
tak odpowiednia dieta powinna ci pomóc, Przeczytaj ten artykuł bo jest bardzo ciekawy i powinien ci pomóc https://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html

Zmieniony przez - Krecikk89 w dniu 2008-12-31 15:20:55

Jeśli moja wypowiedz w jakiś sposób ci pomogła kliknij www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Dzieki za odpowiedz a mam pytanie czy od razu ćwiczyć już na mieśnie itp ? czy na razie przytyć na masie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6193
Tak możesz zaczać juz cwiczyć,ale najpierw przygotuj sobie diete a pożniej dobierz odpowiedni trening na mase{poszukaj na forum tego jest pełno}

Zmieniony przez - Krecikk89 w dniu 2008-12-31 16:45:01

Jeśli moja wypowiedz w jakiś sposób ci pomogła kliknij www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Mam nadzieję żę ta dieta jakoś mega drogo nie wyjdzie bo jako tako jeszcze ja sam nie zarabiam więc mam nadzieje że jakoś się to uda idę na lekturę forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
jako dobrze zakombinujesz to jakos bedziesz ciagnal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Mam jeszzce pytanko bo mogę sobię od kolegi kupić białko tylko mam takie jedno małe pytanie, trzeba jakoś szczególnie na coś patrzeć przy kupnie takiego czegoś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
zalezy jakie bialko??dowiedz sie co to za bialko i sprawdz jego BTW i jak cenowo chodzi na rynku!!

mozesz tu zerknac

https://sklep.sfd.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Okej poczytałem jeszzce więcej o ludzi mojego :pochodzenia: [ektomorfik ] Postaram się w poniedziałek ułożyć sobię dięte w miarę moich możliwosci. Wyczytałem też że niezbędna jest woda mam takie pytanie czy unikać np [coca-coli i napoi gazowanych (kolorowych) ? I czy wskazany jest trenning bo jak dla mnie iśc na śiłownie to jest bardzo duży problem. przy mojej budowie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Unikaj. Glownie woda mineralna/zrodlana, herbata zielona/czerwona i ew. soki ale swiezo z owocow, nie kupne w kartoniku. Na silowni sa tez male ciezary, wiec problemu nie bedziesz mial. Tymi wlasnie ciezarami wyrobisz sobie dobra technike.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trimgel

Następny temat

Urozmaicenia diety

WHEY premium