SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem nowy,potrzebuję dobrej diety ! PILNE !!!!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 740
Witam wszystkich !
Jako że jestem tu nowy krótko,w paru słowach przedstawię mój problem.
Mianowicie mam 16 lat,185 cm i ok 75-78 kg.Chciałbym po przerwie świątecznej(czyli ok 2-3 stycznia) wrócić do szkoły z wagą 68-70 kg.Dlatego potrzebuję odpowiedniej diety która pomogłaby mi schudnąć.Nie uważam się za grubego ale z taką wagą czułbym się wspaniale !! Dodam żę często gram w kosza a aktualnie robię trenig:PON,ŚR,PT na wyskok; WT,CZW sprinty i mięśnie brzucha i SOB mięsnie brzucha.Chciałbym nie stracić tkanki mięsniowej z powodu tej diety ale także chcę aby wspomogła mi trenig mięśni brzucha.Zapewne część z tych 75-78 kg to mięśnie,zwłaszcza nóg bo intensywnie na nie ćwiczę,potrzebował bym więc diety która usnułęła by mi znacznie tkankę tłuszczową ! Odpowiedzi wolałbym na e-mail czyli [email protected] bo czasami forum mi nie działa no ale na SFD też może być.Aha ! Zapewne ma to znaczenie:chodzę na popołudnie do szkoły i gdy wracam późno jem jeden duży obiad czyli tak ok.2-3 posiłki DUŻE.Wiem że to źle ale jakoś nie mogę tego zmienić ! Interesuje mnie dieta dokładne czyli np.co w PON,WT,ŚR itd.Jeśle się nie chcę nikomu pisać to chociaż jakiś link.
NAPRAWDĘ TO JEST PILNE !!! I nie mówcie że lepiej poćwicz nad masę ze sztangą tylko ja chcę mieć te 68-70 kg w styczniu(lub później) i tylko takiej odpowiedzi oczekuje !!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Jeżeli oczekujesz konkretnego wyniku w kg to nigdy nie otrzymasz odpowiedzi...
Wynik bedzie zależał przede wszystkim od Ciebie a nie od przepisu jaki dostaniesz. Sam wiesz że jedzenie 2-3 dużych posiłków dziennie jest złe ale dotąd nic nie zrobiłeś aby to zmienić, nawet nie próbowałeś...
Nikt Ci nie poda gotowego przepisu bo do niego trzeba dojść samemu, nie da się wprowadzić super diety pilnie z dnia na dzień. Zacznij od podzielenia posiłków na więcej mniejszych - to podstawa przy odchudzaniu. Spróbuj, jak Ci się uda to przyjdź i zapytaj co zrobić dalej.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 740
OK ! Dzięki Atomic.Widzę że moje pytanie było głupie i sprzeczne z FAQ bo tylko ty odpowiedziałeś.Następnym razem pomyślę ! Jeszcze raz DZIĘKI !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wzrost do wagi ?!

Następny temat

Pozywienie na noc

Wiecej