SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe gadżety - doskonała promocja forum?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
ty wiesz dlaczego, po ostatnich przeciekach od Amena jeszcze ciecia pojda, bo nie potrzebujesz tyle kasy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
flex - a mówiłem przypakuj trochę

banan - domyślam się, że to nie Twoja brożka stąd wspomniałem o marketingowcach

aczkolwiek Ty jako jedyna znana mi osoba z fioletowym nickiem, mógłbyś jakąś mobilizację zaprowadzić

jeśli mam rzucać pomysły, to dodanie głupiej smyczki z logotypami sfd i adresem do sklepu do zamówień od 100zł jest już dobrą reklamą

a koszt produkcji za sztukę w ilościach jakie obrabiacie będzie ok 50gr

Zmieniony przez - eNd_ w dniu 2011-11-29 23:21:50

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
Z takimi pomysłami to naprawdę najlepiej pisać tutaj https://www.sfd.pl/B.O.K_Sklep_SFD-f138.html lub do kogoś ze sklepu :) Ja jestem na forum , naprawdę za co innego odpowiedzialny - ale oczywiście jak trzeba , mogę komuś coś przekaać itd. jednak nie wiem na czym polega strategia sklepu , co planują ,czego nie , co chcą dorzucać jako gratis, co mogą dorzucać ,itd bo po prostu ze sklepem nie łączy mnie nic, a co więcej kto mnie zna dobrze ten wie , że moja 'stacjonarna' praca to własnie sklep z suplami ale nie ten forumowy ,więc tym bardziej chyba rozumiesz , że z tym nie do mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
ja wszystko rozumiem

mimo wszystko jak dla mnie rozwój forum = rozwój sklepu i odwrotnie, w końcu działacie pod wspólną nazwą i korzyści mogą być wspólne (tak wiem, że technicznie to nie takie łatwe)

jednak jak wspomniałeś to zapewne nie miejsce na takie rozmowy, ani także ja nie jestem ich stroną

być może np Bull się zainteresuje :)

Zmieniony przez - eNd_ w dniu 2011-11-29 23:40:57

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
ja chcę jeszcze kondony z logiem sfd, bym czuł że zawsze jest przy mnie!

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400757
Koniu lubisz ta bliskosc Nie dlugo bedziesz tak sie utozsamial z forum, ze zapragniesz by userzy uczestniczyli w urzytkowaniu owego gadzetu

Zmieniony przez - georgu w dniu 2011-11-30 08:03:32

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to bym chciała stringi Z obitym w czapce z przodu (''''). Jak znalazł do bezwstydnego, świątecznego kostiumu śnieżynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
I stanik do kompletu z obitym w czapce

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
ja też bym chętnie wziął taki komplet

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyszukiwarka nie działa

Następny temat

seaper ban

WHEY premium