SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nogi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 467 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4446
Czy prostowanie nóg w siadzie bardzo obciąza stawy kolanowe ???
Ostatnio na siłce gosc zwrucił mi uwage ze to cwiczenie strasznie obciaza stawy wiec sie spytam bo moj plan an nogi wyglada nastepująco (masa) prostowanie nog w siadzie 4x/15/12/10/8 wyciskanie ciezaru na suwnicy 4x/12/10/8/8 uginanie nóg w lezeniu 4x/15/12/10/8/ ciężar dobieram dośc duży więc pytam sie z obawy na stawy gdyz czasem miesnie moga ale stawy ... więc moze robic tak ze na tym prostowaniu nog brac mniejszy ciezar powiedzmy 4x 15 pow potem tak jak we wczesniejszym planie...??????/

"Gestorben dauer das ist gut"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
a jak długo już trenujesz, ile masz lat?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Nie ma tutaj raczej zbyt duzych obciazen na stawy kolanowe... nie masz przysiadow, jedynie suwnice ktora juz w wiekszym stopniu moze zle dzialac na miednice - nieprawidlowe prowadzenie kolan przy uginaniu...
Jezeli 'bierzesz' duze ciezary, ale powtorzenia wykonujesz poprawnie technicznie, to nie masz co bardzo sie bac o stawy... dobrze przeprowadz rozgrzewke

Zmieniony przez - Seewy w dniu 2004-11-01 19:06:32

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 467 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4446
nie chce mi sie opowiadac calej histori wiec opowiem krotko :] cwiczylem 6 miesiecy potem przerwa opolo 5 (kontuzja itp.. naszbieralo sie ogolnie troche) teraz cwicze miesiac znow...act mam za soba robie mase teraz... wiek... mam 17 lat :] a dokladniej za 20 dni hyhy :P powiem moze jaki ciezar biore na tych cwiczeniach bo moze byc potrzebne nie wiem ale na wszelki wypadek podaje więc: na siedzaco (niestety tego nie podam w kg bo na silce mam oznaczone cyframi ... max jest do 9 ja robie 6- 10 pow) na suwnicy ostatnia seria ostatnio robilem 190 kg 8 pow. (moge wiecej) i na leząco tez nie w kg i tez max jest 9 ja biore 6 i robie 8 pow... ogolnie nogi mam dosc sile...o teraz zczailem nowa wiadomosc od seewy więc nie blokuje kolan przy wyproscie...wypycham i odrazu zginam nie prostuje na maxa... technike zachowuje... cwiczenia wykonuje z srednią predkoscią nie za szybko ani za wolno więc ...ogolnie oko

"Gestorben dauer das ist gut"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
co do tej miednicy to chodzilo mi raczej o uginanie kolan troche na zewnatrz aby nie 'szly' one prosto na miednie i przez to obciazaly ja calym ciezarem...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 279 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1742
Prostowanie nog wez sobie jako drugie cwiczenie

Cały układ jest tak silny, jak silne jest jego najsłabsze ogniwo.
Pozdrawiam !
--==Veko==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu ?! Jak trenować ?

Następny temat

problem z przysiadami

WHEY premium