SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No_idea/Redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2570
Napiszę, zanim mój dziennik utonie w odmętach forum. Pochłonęła mnie praca mgr (z małymi przerwami na przeglądanie forum ).

Streszczenie:
22.02 DNT– wieczorem dopadło mnie obżarstwo. Zaczyna mnie to martwić, bo to zakrawa o kompulsy. Nie wiem, co ja przez to próbuje osiągnąć – rozładowanie stresu czy frustracji, cholera wie.
Po tym wszystkim chyba wymyśliłam sobie, jak powinna wyglądać moja dieta. Dotychczas za bardzo się „rozpieszczałam”, a nie o to tu chodzi, w końcu to redukcja. Dlatego muszę wobec siebie wprowadzić mały zamordyzm. Zobaczymy, czy pomoże.

23.02 DNT – pomiary odłożone na następny dzień; wzdęcie i ból brzucha (może po niedzielnym obżarstwie, a może przez coś innego, bo prawy jajnik też mnie pobolewał). No i niechcący zjadłam mniej, niż planowałam i się potem człowiek dziwi, że głodno.

Warzywa: papryka żółta, pomidor,
Suple: magnez, Rutinoscorvit x 1
+ strepsils x 1

24.02 DT


Warzywa: kapusta kiszona, kalafior (cały, caluteńki! Od tego się nie tyje, mam nadzieję ), pomidor
Suple: Centrum x 1, Rutinoscorvit x 2
+ cholinex bez cukru x 1
Gdzieś zapodziałam wypiskę z treningu. Postaram się jutro ją znaleźć i wszystko wypisać.

Pomiary:


Opona coś rusza, bo centymetr wskazywał trochę poniżej 91 (ale może to błąd pomiarowy), coś jakby chciała iść w kierunku 90, a nie mogła... W ogóle brzuch się trochę wsysać zaczyna, takie mam wrażenie.



A tak w ogóle to kiedy trzeba wliczać warzywa do miski?








Zmieniony przez - no_idea w dniu 2015-02-24 23:51:16

Zmieniony przez - no_idea w dniu 2015-02-24 23:52:49

Zmieniony przez - no_idea w dniu 2015-02-24 23:54:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Hej, co do wliczania warzyw do miski to fragment postu Obliques w "Co jedzą Ladies":

"Warzywa dostarczają nam witamin minerałów i błonnika, Nie ma potrzeby liczenia ilości spożytych warzyw (chyba ze mamy zamiar zjesc 2kg surowej marchwi na raz) , szczególnie warzyw ;zielonych; Dodawaj je w dużych ilościach do jak największej ilości posiłków"

Z tego co widziałam w innych dziennikach i komentarzach to wliczamy ziemniaki, buraki, duże ilości marchewki i warzywa strączkowe.

Ja za to odkryłam wczoraj, że źle wrzucałam mięso do miski, bo dodawałam po obróbce termicznej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2570
Tak, ale niektóre dziewczyny mają zalecenie, żeby wliczać warzywa, nawet takie w stylu kalafiora, brokułów itp., więc dlatego pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
A to sorry. Niestety na takie wątki się tutaj nie natknęłam. Musisz na kogoś mądrzejszego poczekać albo zapytaj w spamie innych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
no_idea, to chyba głównie dziewczyny startujące w zawodach sylwetkowych wliczają warzywa do michy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
warzywa wrzucamy do miski jak Szefowa powie, że wrzucać. Jak nie powie to nie wrzucamy. Dotyczy oczywiście warzyw zielonych itp (tak jak tam wcześniej było, korzenie strączki zawsze liczymy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2570
Jestem

24.02 DT cd.
Ćwiczenia:
10 min rozgrzewki na bieżni

+ 20 min marszu pod górkę

25.02 DNT


26.02 DNT
Nic nie robiłam, a pobolewają mnie dwójki
Płyny: woda, kawa, herbata zielona
Warzywa: pomidor
Suplementy: magnez, Centrum
Aktywność: latanie po mieście, niczego więcej dziś nie przewiduję, bo padam.

+ kawa z mlekiem na mieście

Czuję się spuchnięta

Zmieniony przez - no_idea w dniu 2015-02-26 18:23:07

Zmieniony przez - no_idea w dniu 2015-02-26 18:23:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90582
W ćw 6 masz inną liczbę powt na obie ręce? jeżeli tak to nie powininaś tak robić bo będziesz pogłębiać dysproporcję. zawsze liczbę powtórzeń dyktuje słabsza ręka :) Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2570
Zazwyczaj staram się robić tyle samo na obie ręce, ale ostatnio lewa ręka odmówiła posłuszeństwa :( czyli prawa ręka powinna robić tyle samo powtórzeń co lewa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90582
tak :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pośladków bez obciązenia ud :-D

Następny temat

Trening

WHEY premium