SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No_idea/Redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2570
14.02 DNT

W ostatniej chwili zostałam zaproszona na kolację walentynkową we włoskiej knajpie Zjadłam pyszną saltimboccę i wypiłam dużo czerwonego wina i zjadłam trochę innych rzeczy. W zasadzie czysto, ale za dużo. Znowu. Kiedy nastanie ten dzień, kiedy dieta będzie idealna? Muszę, muszę się w końcu przyłożyć!
No i przyszła w końcu @.

15.02 DNT

Dziś relaks i szeroko pojęte ogarnianie mieszkania. Dieta taka sobie.

Stwierdzam to z ciężkim sercem, ale nie wiem, jak w przyszłym tygodniu będzie z treningami, bo muszę konkretnie przysiąść do pracy mgr. Nie mogę ostatnio w ogóle znaleźć czasu na dopisanie czegokolwiek.




Zmieniony przez - no_idea w dniu 2015-02-15 19:16:37

Zmieniony przez - no_idea w dniu 2015-02-15 19:17:10

Zmieniony przez - no_idea w dniu 2015-02-15 21:01:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2570
16.02 DNT

Miska:
Płyny: woda, woda jodowana, kawa, pokrzywa x 2, herbata
Suplementy: magnez, centrum
Warzywa: opakowanie fasolki szparagowej zielonej i żółtej

Obiad przenabiałowiony, ale to przez braki w lodówce, które potem nadrobiłam.

Aktywność: 35 min. rowerka ze zmiennym obciążeniem

Pomiary:



Pomiary pozytywnie mnie zaskoczyły. Trzy razy talię i oponę mierzyłam. Tylko to udo sobie ze mnie robi jaja (nawet nie wiem, czy je dobrze mierzę); cóż, przestaje mnie to dziwić. Waga pokazywała trzy różne wyniki, więc wpisałam ten środkowy, chyba i tak większej roli to nie odgrywa. Jak się postaram, to może za tydzień jakieś spadeczki zobaczę Może organizm po pierwszym cyklu na zmienionej diecie się ogarnął (i może w drugiej połowie nie będę tak dawała dvpy jak do tej pory).



Zmieniony przez - no_idea w dniu 2015-02-16 21:55:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2570
17.02 DT

Micha:
Warzywa: pomidory, cebula
Płyny: woda, woda jodowana, kawa, mięta
Suplementy: magnez x 2

Zastanawiam się nad zmianą wagi kuchennej, bo obecna robi mi chyba mały sabotaż, np. nie "wyczuwa" masła lub oleju na talerzu/ w misce/kubku często kończy się na tym, że ilość szacuję na oko (mniej więcej już się w tym prawiłam a może nie)...

Ćwiczenia:
10 min marszu na bieżni



2. Wreszcie dorwałam ławkę i wzięłam stosunkowo lekki ciężar. Nie był to dla mnie za ciężko, ale ręce się trzęsą jak galareta
4. Ciężko, na raty
6. jw.

+25 min marszu na bieżni ze zmiennym obciążeniem (szczerze: nie chciało mi się dziś biegać )
Jakoś tak dziś bez życia byłam.



Zmieniony przez - no_idea w dniu 2015-02-17 20:21:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
De facto nic sie nie zmienia w wymiarach, ale to da sie stwierdzic jak bedziesz trzymac postanowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2570
Obliques, ja się cieszę, że plusów nie ma Dziękuję, że zajrzałaś
Skorzystam z okazji i zapytam: jak długo trzymać obecny rozkład? (btw, czy te 70 g tłuszczy to nie za dużo dla mnie? Ale to tylko moje odczucia; nie znam się nie wiem, czy jestem gruszką, jabłkiem czy, hmmm... bakłażanem )

18.02 DNT

Dziś micha plackowa :D Aż koleżanki mi pozazdrościły mojego "fit jedzenia" (wiem, że serek be, ale pasuje mi do kakao ) całość wyglądała jak jakiś deser - bez cukru oczywiście) i reakcje: "ty sama sobie takie rzeczy robisz?" (a co. Stwierdzam, że gotowanie mnie relaksuje, mimo że jest niewdzięczne i czasochłonne)
Warzywa: niewiele, tylko papryka się dziś załapała :(
Płyny: woda, sporo herbaty, kawa
Suplementy: magnez, centrum






Zmieniony przez - no_idea w dniu 2015-02-18 19:46:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2570
19.02 DNT

Micha średnia, ale już dziś było lepiej. Cały dzień praktycznie poza domem. Wieczorem wciągnęłam twaróg i trochę mleka, bo zgłodniałam. Dobrze, że wracałam na piechotę z kina, widziałam "50 twarzy" wiadomo kogo
Warzywa: papryka, pomidor
Płyny: woda, woda jodowana, kawa, herbata lawendowa w kawiarni
Suple: magnez, centrum



20.02 DT


Warzywa: pomidory, sałata lodowa
Płyny: woda, woda jodowana, kawa, pokrzywa x 2
Suple: magnez x 2

Ćwiczenia:

10 min rozgrzewki na bieżni

22 min. marszu na bieżni ze zmiennym nachyleniem (5 min 3% + 5 min 12% + 10 min 15% + 2 min 3%, prędkość 4.8-6.5)

1. nie lubię tego ćwiczenia i nadal robię na raty :/
2. ręce nadal się trzęsą
4. na raty, b. ciężko
6. jw.
8. zakres ruchu na pewno mniejszy, bo coś przestawiłam w maszynie i potem już nie mogłam, bo się zapiekło czy co więc nie wiem, czy normalnie byłabym w stanie zrobić 38 kg.

I wszystko mnie boli...

Ostatnio całe szczęście nie mam problemów z zasypianiem - mam na odwrót, spałabym i spała ale wcale to się nie przykłada na moją energię na siłowni i w ogóle w ciągu dnia.

Zmieniony przez - no_idea w dniu 2015-02-20 19:20:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2570
21.02 DNT

Dziś trochę syfkowato, bo dzień średnio ogarnięty; micha liczona trochę na oko (z tendencją do zawyżania). Musztarda i miód były do sałatki (gość na obiedzie). Na kolację jajecznica z bananem - podgapione od terefere coś mi nie wyszła, bo myślałam, że będzie smaczniejsza, ale popracuję nad tym
Wiem, że to źle, ale nie jestem całkowicie zrezygnować z ketchupu, musztardy i miodu w rozsądnych ilościach (z wyjątkiem dnia dzisiejszego ). Czy rzeczywiście mają istotny wpływ na redukcję? (no bo ile węgli mam w tych 5 czy 10 g ketchupu?)

Warzywa: papryka, pomidor, sałata lodowa
Płyny: woda, woda jodowana, kawa
Suplementy: magnez
Aktywność: wieszanie obrazów (poza tym wszystko mnie dziś boli po wczorajszej siłowni...)
+ apap x 2







Zmieniony przez - no_idea w dniu 2015-02-21 23:12:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2570
22.02 DNT
Aktywność: pisanie mgr i ok. 20-minutowy spacer

Michy dzisiejszej nie wstawiam – była liczona, ale trochę przekroczyłam bilans (ok. 1800 kcal) i jakaś taka jakaś mało wyględna mi się zrobiła… Za dużo mleka. Od jutra KONIEC. Kupiłam mleko kokosowe i jest MEGA oj żeby to nie była moja kolejna zguba. (Obliques, dopiero dziś zczaiłam, że w dzienniku prerii pisałaś o zastąpieniu mleka, tylko pomyliłaś wątki Tak więc zastosuję się)
Jakieś wzdęcia i gazy mnie łapią wieczorami i popołudniami. Rano też się budzę z uczuciem wywalonego brzucha. Ostatnio jem dużo jajek i może to przez to?
Od jutra również ucinam 10 g tłuszczu. Dobrze to czy źle, ten brak spadków (bo nie spodziewam się ich jutro) mnie dobija. Może jak zmniejszę kaloryczność, to będę wybierać mniej syfów typu ketchup i się bardziej zdyscyplinuję. Taka restrykcja jest mi potrzebna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
To jak chcesz obcinać tłuszcze to może pomyśl o mleku migdałowym zamiast kokosowego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2570
Próbowałam. Smakuje paskudnie do kawy tego mleka kokosowego będę i tak mało dawać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pośladków bez obciązenia ud :-D

Następny temat

Trening

WHEY premium