SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie wolno SPAMować na czczo.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102524

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
"Na Facebooku widziałam transformacje – od wielkiego i obwisłego brzucha, aż do cudownej talii modelki. Mnie się coś takiego nie udało. Trochę schudłam, ciało stało się jędrniejsze, ale wierzyłam, że zasługuję na jeszcze więcej. Ćwiczyłam przez łzy, ale wreszcie do głosu doszedł zdrowy rozsądek. Chyba jednak nie każdy może się tak drastycznie zmienić. Na mnie przestało to po prostu działać. I to absolutnie nie była wina Chodakowskiej, która coś źle zaplanowała. To była tylko i wyłącznie MOJA wina." To jest tragiczne, ktoś się przykłada, a te 'treningi' nie mają żadnego uzasadnienia, że zmienia twoje ciało w taki sposób w jaki ona przekonuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
No i propagowanie konsumpcjonizmu: 'schudniesz - odniesiesz sukces, znajdziesz chłopaka/męża, szczęście, zmienisz swoje życie' Nienawidzę tych haseł, nigdy to w ten sposób nie działa. Piszę ze sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Zoria_Polunocznaja
Teraz ja mam do Was interes. Od godziny się męczę, usiłując odnaleźć znaczenie symboli na takim oto tatuażu - i nic. Może któraś z Was coś skojarzy albo wie, bo nie spocznę póki nie dowiem się CO TO ZNACZY

oto powód mojej ciekawości:





Oznacza: 30 seconds to mars

Temat mi bardzo bliski, w linku szczegóły http://www.thirtysecondstomars.pun.pl/echelon-czyli-jak-to-wszystko-sie-zaczelo-586.htm

Zmieniony przez - teija w dniu 2014-03-30 11:13:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
Dzięki dziołszki

research przez googla nic mi wczoraj nie dał, ale znalazłam osobę która wrzuciła to zdjęcie na forum webdevrefinery, a że to dev, to po prostu do niego napisałam maila. Hehe Także odpowiedział mi i podał znaczenie, które oczywiście właśnie wywodzi się z 30 STM

Zespołu tak za bardzo nie znam, ale Jareda - jak najbardziej, w Requiem dla snu świetnie zagrał

Dzięki za pomoc i dzień dobry w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
Witajcie Ladies! Fajny obrazek znalazłam


Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
To pogadam sama ze sobą, ale...

1. Tatuś przywiózł swojej biednej chorej córeczce (mnie) gołąbki, które uwielbiam. Pytanie brzmi, jak je wliczyć? Nie mam pojęcia ile czego w nich jest
2. Dzisiaj w zakupach przyjedzie do mnie soczewica zielona i zamierzam zrobić z niej placuszki. Na pierwszy ogień pójdą placuszki soczewicowe Marty, ale jestem szalenie ciekawa, jakby wyszło, gdybym dodała do masy mieloną pierś kurczaka. Któraś z Was robiła taki wynalazek, czy będę pionerką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Ad. 1 Jakby gołąbki zrobiła moja mama, to byłoby to z 5% mięsa i reszta to ryż, pieczarki i kapusta. Jakbym zrobiła je sama, to byłoby z połowę mięsa a reszta to pieczarki i kalafior plus oczywiście kapusta. Na oko policz, empirycznie sprawdź co tam jest

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Nie spać! Zwiedzać!!!

Cześć SPAM
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w redukcji NOWA.

Następny temat

Young Lady 2

WHEY premium