SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie wolno SPAMować na czczo.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102554

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ja będę chyba musiała porzucić chlebek bo coś mi gluten nie służy, muszę odstawić i zobaczyć czy to on jest winny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Ja kawkę tylko czarną i gorzką, od zawsze. Jeszcze yerba mate mam, liczę że w końcu jakiś power poczuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Nanit ja tak samo z kawą jak Ty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Rano robię tylko z mlekiem ale nigdy nie dopijam do końca ale z czasem pewnie się przyzwyczaję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
A herbatę z cytryną wypiję bez cukru a kiedyś 3 łyżeczki ładowałam. Z kawą jakoś ciężej się przestawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
W ogóle mi słodkie napoje nie wchodzą, nawet z sokami owocowymi mam problem. Słodkie ciacho to owszem, ale płyn to niesłodki ma być Mój mąż kiedyś wszystko słodził ale go oduczyłam (no bo jak mu miałam wypijać jak ja słodkiego nie lubię?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Słodkie napoje mi też nie smakują. Jeszcze za czasów SFD rozcieńczałam z wodą 1:10.,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
u mnie cukier jest tylko dla gości ...

ostatnio robiłam twarogowo - wheypwe serniko - pianki, zaniosłam mamie.. a ta że ok, fajne, dobre, ale mogło by być słodsze... ( dla mnie i tak bylo za słodkie bo dałam wheya banan - truskawa/ smakowało jak hubba bubba z dzieciństwa ) :P

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Dziewczyny mi ostatnio to nawet te owoce nie wchodzą bo szkoda mi na nie węgli. Taka kasza jaglana bardziej syci niz owoc po którym zaraz ssie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Owoce nadal lubię najbardziej truskawki, maliny, jagody
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w redukcji NOWA.

Następny temat

Young Lady 2

WHEY premium