SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie mogę podciągnąc się na drążku.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Parę razy dziennie wykonujesz po parę pow jakiegoś ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 420 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Wzmocnij też obręcz barkową-czyt. zwykłe pompki nie zaszkodzą mogą pomóc(jak w treningu Armstronga)

Jak już będziesz chciał urozmaicić negatywy,to poproś kogoś żeby lekko Cię podnosił za nogi w trakcie właściwego podciągania

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-06-02 17:21:22

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 226
Wszystkie wasze porady zaczynam lub robię w domu, dzięki że pomagacie mi. Będę wchodził co jakiś czas w ten temat i sprawdzał czy coś nowego zaproponowaliście do ćwiczenia. :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
MrTshe
Ja ważę 65 kg i mam 197 cm wzrostu. Trochę mniej ważę ;d

piekna niedowaga
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Dzisiaj silny wiatr, pewnie z obciaznikami na kostki i rece chodzi ;d
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2491
jak zaczynałem trenować podciąganie to podciągałem sie 1 raz z trudem, obecnie podciągam się 18 razy i nadal trenuje, chce dojsc do przynajmniej 30. nachwytem oczywiscie

M4tek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Jeszcze taka rada dla autora tematu. Dzień lub dwa przed tym testem daj sobie czas na odpoczynek. Więcej będziesz mógł z siebie dać jak się zregenerujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8073
MrTshe
Możesz spróbować jeszcze podciągać się na ręcznikach w pozycji odwrotnej do pompek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 226
Wczoraj ćwiczyłem te 4 serie po 10 opuszczeń trwających około 5s. i po pierwszym dniu widzę efekt.. Dałem rade 3 razy się podciągnąć! :) Teraz tylko ćwiczyć dalej i na luzie dam radę. Dzięki wam. :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

urozmaicenie pompek

Następny temat

Street Workout Białystok - gdzie ćwiczyć

WHEY premium