SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

urozmaicenie pompek

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
Witam ćwiczę pompki od jakiegoś czasu ale że robię cały czas jedne i te same czyli nogi w górze to myślałem że zaciągnę trochę wiedzy i poczytam o innych sposobach robienia pompek znalazłem to https://www.sfd.pl/POMPKI_różne_warianty.-t286599.html no i tak wybrałem z tego że będę robił 2,3,4,5,6,7,8,9,13 ćwiczenia. Rozplanowałem to sobie tak bo ćwiczę codziennie po 120 pompek rano robię 40 i wtedy chce robić 2,3,4,5 potem popołudniu 6,7,8,9 i na wieczór 13 i do tego parę innych pompek. Jak uważacie czy dobrze to rozplanowałem czy coś zmienić//??

Split ty moja perło

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
no wiem wiem jeszcze mam 1 pytanie lepiej by było gdybym ćwiczył te rodzaje pompek z nogami wyżej np na stoliku czy normalnie a te poszczególne na górze

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Nie rob jednej serii rano, drugiej w poludnie, trzeciej wieczorem bo efekty beda bardzo slabe jezeli w ogole beda.
Pompki szeroko 3 serie, pompki szerokosc barkow 3 serie, pompki rece wasko(tzw. trojkatne) 3 serie. I wlasciwie latka jest przetrenowana. Dobrze jakbys mial porecze do pompek(tzw. dipsy). Mozesz robic 3 serie jednego cwiczenia, potem drugie cwiczenie lub obwody dla skrocenia czasu treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
ile powtórzeń w 1 serii robić

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Sam ustal..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
a mógł bym robić te wszystkie co wybrałem na raz w 1 serii

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Za duzo cwiczen na klatke, sa tez inne partie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ułóż jakis porządny plan na wszstkie partie i nire przesadzaj z ilością rodzajów pompek na treningu bo ciężej trzymać progres wtedy

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Nie mieszajmy treningu ogolnorozwojowego w domu z treningiem FBW na silce. Tutaj progresujemy w postaci powtorzen, badz trudniejszego cwiczenia, nie ciezaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
ja już dawno ćwiczę ćwiczenia na różne partie tylko się teraz pompkami zainteresowałem

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
ej a co jeszcze można ćwiczyć oprócz brzucha klatki i rąk i nóg

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A to Ty nie wiesz jakie Masz miesnie wciele? ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW - proszę o wyrozumiałośc .

Następny temat

Nie mogę podciągnąc się na drążku.

WHEY premium