SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze 'zdrowe' kosmetyki :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743


polecam :D

najpierw kilka słów ogólnie o produktach:

LAKSHMI

Nie zawierają:
• politlenku etylenu, silikonów, estrów kwasu akrylowego, EDTA (kwas etylenodiaminotetraoctowy), glikolu propylenowego, itd.
• zapachów syntetycznych
• wazeliny
• konserwantów chemicznych
• dodecylosiarczanu sodu
• barwników syntetycznych
• składników pochodzenia zwierzęcego

Zawierają:
• rośliny pochodzące z upraw biodynamicznych, biologicznych i naturalnych
• emulgatory roślinne
• konserwanty dopuszczone przez przedsiębiorstwa wydające certyfikat Co.co.nat/So.cert, wyciąg z nasion grejpfruta, witaminę A, E i C
• olejki eteryczne w 100% czyste i naturalne
• olejki roślinne tłoczone na zimno
• mądre połączenie roślin, olejków eterycznych i naturalnych wyciągów roślinnych
• ważne wskazania Ajurwedy
• liposomy kiełków pszenicy, które transportują do skóry cenne substancje nawilżające, odżywcze i odbudowujące
• wyciągi roślinne działają w sposób skuteczny i zrównoważony, bez efektów ubocznych, posiadają certyfikat biologicznego pochodzenia i zrównoważonego rozwoju

Przeciw:
• manipulacjom genetycznym
• testom na zwierzętach

certyfikat


Kosmetyki LAKSHMI zostały wyróżnione jako eko-organiczne
Przez ICEA (Institute for Ethical and Environmental Certification)
AIAB (Italian Association of Organic Farming), które zapewniają
poszanowanie zdrowia ludzi i środowiska
gwarantując użycie surowców pochodzenia naturalnego
oraz redukcję ich wpływu na środowisko.


przetestowałam na sobie:

z serii GARSHAN SLIM

CZERWONE FANGO TERMODYNAMICZNE


opis producenta To formuła bogata w aktywne składniki roślinne i pochodzące z najczystszych olejków eterycznych z cytryny, kopru, cyprysu, cynamonowca i geranium, które współpracując ze sobą, pomagają wzbudzić metabolizm w skórze, krążenie limfatyczne i drenaż w tkankach. Rezultatem jest zniszczenie nagromadzonego pod skórą tłuszczu

moja opinia: świetny preparat. niezwykle wydajny. Stosując ten preparat skóra stała się bardziej napięta, jędrna. Aplikacja: masaż szorstką gąbką + preparat i pół godzinki pod folią. Bardzo odpowiadało mi że preparat bardzo rozgrzewał - choć koleżanka która również je stosowała narzekała że ją trochę parzy. Dominującym zapachem jest kamfora ( co również mi bardzo odpowiada ). Bazując również na opinii połówek swojej i koleżanki mogę stwierdzić że mężczyznom ten zapach nie do końca odpowiada cytuję: " znów się paćkasz tym śmierdzidłem"

opakowanie: - niebyt estetyczny plastikowy słój o poj 1000 g.

termin przydatności - 12 msc od otwarcia - dlatego warto kupić taki na 2 - 3 osoby , naprawdę preparat jest niezwykle wydajny…

cena ok 250 zł




Z serii GARSHAN DREN
FANGO OSMOTYCZNE



opis producenta: SKŁADNIKI AKTYWNE:
Ekstrakty roślinne: z kasztanowca, bluszczu, aloesu, specjalne substancje fito-bioaktywne: alga czerwona, alga brunatna, alga laminaria, kofeina, bioaktywne kwasy roślinne, wąkrotka azjatycka, golteria, morszczyn pęcherzykowaty, ruszczyk kolczasty (myszopłoch), guarana, tymianek;
olejki eteryczne: z cytryny, cyprysu, eukaliptusa, kopru, jałowca, pomarańczy, imbiru, lawendy, rozmarynu;

Błoto osmotyczne bogate w algi morskie, ekstrakty roślinne, szlachetne oleje oraz sól z Morza Martwego o działaniu osmotycznym, drenującym i nawadniającym. Nadaje skórze miękkość i elastyczność. Wspomaga także dotlenienie komórek oraz cyrkulację w naczyniach krwionośnych i limfatycznych a także przeciwdziała zatrzymaniu wody w organizmie.
Nie podrażnia skóry, można używać w przypadku kruchych naczynek krwionośnych.
Zawiera: błoto organiczne, oleje roślinne: sezamowy, arganowy, ze słodkiego migdała, sól z Morza Martwego, ekstrakty roślinne z: wąkrotki azjatyckiej, ruszczyka (myszopłoch kolczasty), karczocha, kasztanowca, które stymulują mikrocyrkulację; olejki esencjonalne:
z lawendy, rozmarynu, oregano, paczuli, cyprysu. Innowacyjny ekstrakt z alg morskich skutecznie działa antycellulitowo. Niepowtarzalny zapach nadają olejki esencjonalne: rozmaryn, cytryna, cynamon, szałwia i kamfora.


moja opinia: właśnie testuję :) pachnie głównie algami i rozmarynem :) nie grzeje tak przyjemnie jak fango termodynamiczne

pojemność, opakowanie, cena j.w



ps. składy obfotografuję i wrzucę ... nie chce mi się przepisywać, a nie moge znaleźć w sieci

Zmieniony przez - CiociaSamoZlo w dniu 2012-11-23 19:05:19

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Wydaje mi się, że ze zdrowymi kosmetykami jest tak samo jak z normalnymi tj. jeden kosmetyk fajny i będzie komuś odpowiadał, inny nie, więc nie będę polecać wszystkich produktów danej firmy czy sklepu internetowego tylko dlatego, że to co spróbowałam okazało się super.

Teraz polecę coś do masażu całego ciała. Ślicznie pachnące olejki. Idealne na romantyczne chwile z mężem. Niby małe, ale starczają na długo. Wiadomo, że nie mamy czasu masować się codziennie :P Przedstawiam jeden z nich, ale są też inne zapachy:

LAVERA- OLEJEK DO CIAŁA HONEY MOMENTS- MLEKO I MIÓD

Producent: LAVERA

Cena: 39 zł

Opis producenta:

Olejek do ciała Honey moments z mlekiem i miodem z upraw ekologicznych

Aksamitna pielęgnacja ciała po kąpieli i prysznicu.
Masaż i luksusowe SPA w Twojej łazience. Świeży i słodki olejek do ciała to idealne rozwiązanie dla jeszcze bardziej intensywnej pielęgnacji kosmetykami Body SPA!
Esencje pielęgnacyjne z mleka i olejki z roślin pochodzących z upraw ekologicznych zadbają o to aby ciało było miękkie i delikatne. Ciepłe aromaty miodu i orzeźwiające pomarańczy pozostawią po sobie niezatarte wspomnienie, nawet gdy już nie będziesz czuć ich na skórze.

Zawiera naturalne składniki roślinne pochodzące z upraw ekologicznych, kontrolowanych dzikich zbiorów i z własnej produkcji.

Skladniki:
Oliwa z oliwek*, olej z migdałów*, olej z jojoby*, witamina E, olej z plastra miodu*, substancja aktywna z mleka*, olej słonecznikowy, mieszanka olejków eterycznych

* składniki pochodzące z upraw ekologicznych

pojemność: 50 ml



Też można kupić tutaj: http://www.zdrowekosmetyki.com.pl

Zmieniony przez - Agnese w dniu 2012-11-24 13:14:51

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Widzę, że w temacie coś ucichło, a ja sobie przypomniałam o lakierach do paznokci, których niestety nie ma w Polsce (przynajmniej rok temu nie było jak kiedyś szukałam, ani nawet na angielskim ebayu, żeby zamówić, ale może to się zmieniło). Mam nadzieję, że niedługo się pojawią u nas. A może już są? Poszukam i jak znajdę napiszę. Kiedyś zleciłam koleżance i przywiozła mi ze Stanów kilka opakowań. Bardzo byłam z nich zadowolona: trwałość standardowa, ale nie odpryskują tylko się ścierają, co dla mnie jest plusem, a wtedy wystarczy nałożyć kolejną warstwę i znowu paznokieć wygląda idealnie.Nakładałam nieraz na światłach jadąc do pracy i muszę powiedzieć, że bardzo szybko wysychają, co też jest plusem dla zabieganych. No i oczywiście producent utrzymuje, że są w naturalne.



LAKIERY DO PAZNOKCI PRITI NAILS

Producent: PRITI NYC

Cena: $ 13,50

Pojemność: 12,6

Opis producenta (jeśli to konieczne, to mogę przetłumaczyć na polski, ale teraz nie mam czasu, więc wrzucam oryginalny ze strony):
DESCRIPTION: 294 - Red Head Cactus (A True Red)

TFFF/DBP THREE FREE NAIL ENAMEL

INGREDIENTS:
Butyl Acetate – an organic compound common used as a solvent. Colorless, soluble found in many types of fruit. Such as red apples and used as flavoring in candy, and baked goods. It also has the sweet smell of banana.

Ethyl Acetate – an organic compound has a pungent smell like pear drops. It is colorless and used as a solvent.

Nitrocellulose – a long lasting film forming agent derived from cellulose.

Acetyl Tributyl Citrate – colorless non-toxic liquid used as a food adadative.

Phthalic Anhydride/Trimellitic Anhydride/Glycols Copolymer – intermediate for the synthesis of surface coating in dyes and adhesives.

Isopropyl Alcohol – the non-toxic alternative to formaldehyde

Stearalkonium Hectorite – a thickening agent to make sure all the glitter doesn't sink to the bottom.

Adipic Acid/Fumaric Acid/Phthalic Acid/Tricyclodecane Dimethanol Copolymer – an organic compound used as a food flavorrant ingredient found in mushrooms, and lichen.

Citric Acid – obtained from citrus fruits.

ALL COLORS HAVE BEEN FDA APPROVED



Zmieniony przez - Agnese w dniu 2012-12-18 20:11:40

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66964
Widziałam, że ktoś polecał stronkę BiochemiaUrody, do tego dodam, że jest jeszcze świetna i sprawdzona ZrobSobieKrem.pl oraz Mazidla.com Na wszystkich są gotowe zestawy i dużo pojedynczych składników z certyfikatem eko oraz oleje nie rafinowane. Można sobie samemu stworzyć olejki do mycia twarzy metodą ocm (polecam jako świetny naturalny demakijaż).

Poniżej opis mojego ulubionego olejku arganowego. Stosuję go samodzielnie z kwasem hialuronowym albo w mieszance olejków.

Drzewo arganowe (argania spinosa) jest także nazywane „drzewem życia”. Rośnie tylko w Maroku na równinnie Souss. Obszar ten obejmuje ok. 800 hektarów i jest rezerwatem biosferycznym UNESCO.

Olej uzyskiwany jest ze świeżych nasion. Do wytłoczenia jednego kilograma oleju metodą tłoczenia na zimno potrzeba 3 kilo nasion, który uzyskuje się z 30 kilogramów orzechów. Tradycyjnie olej arganowy tłoczony jest przez kobiety z plemion berberyjskich. Nasiona są rozgniatane na kamiennych żarnach i z powstałej pasty wyciskany jest olej. Olej posiada certyfikat organiczności wystawiony przez National Organic Program (USDA).

Olej arganowy używany jest przez tubylców do pielęgnacji dzieci i niemowląt, w przedziwdziałaniu powstawaniu rozstępów, łagodzeniu zmian trądzikowych, leczeniu ospy wietrznej i różnego typu egzem, ale także do przyrządzania tradycyjnych marokańskich potraw.


INCI Argania Spinosa Seed Oil

Postać
Żółtobrązowy olej o gorzkawym smaku i specyficznym zapachu. Pierwszy zapach na skórze może kojarzyć się z kozim serem. Jest to zapach bardzo charakterystyczny, specyficzny dla tego oleju.
Olej o gęstości 0.8 g / ml

Stężenie w kosmetykach
Może być stosowany bezpośrednio na skórę.
Olej nie powoduje podrażnień, nie powoduje alergii, nie jest toksyczny.

Zastosowanie w kosmetykach
Olej arganowy zawiera duże ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych w tym kwasów omega 6 i naturalne związanych izoflawonów. Ponadto zawiera wysoki poziom naturalnych tokoferoli (wit E) i prawie 100 innych związków czynnych w tym związki zapobiegające nowotworom.

Olej wykazuje działanie odkażające, ujędrniające i wygładzające. Przeciwdziała procesom starzenia się skóry, poprawia elastyczność, jędrność działa rewitalizująco – wspomaga odnowę komórek. Regeneruje naskórek przy egzemach, zmianach trądzikowych bliznach.

Uspokaja podrażnioną , wrażliwą alergiczną skórę także poparzoną słońcem. Działa przeciwzapalnie łagodzi przebieg trądziku młodzieńczego. Dzięki dużej zawartości witaminy E jest antyoksydantem - wymiataczem wolnych rodników.

Jest znakomitym olejem do masażu ciała. Jako olejek do i po opalaniu – chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz łagodzi podrażnienia i zaczerwienienie po zbyt długiej kąpieli słonecznej.
Przykładowe zastosowanie oleju arganowego:
bezpośrednio na skórę
dodatek do gotowych kremów i mleczek
składnik fazy olejowej własnoręcznie robionych kremów, mleczek, balsamów, pomadek do ust, maseł i olejków do masażu.
Przechowywanie:
Olej przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu.

Przykładowe receptury

Krem na bazie kremowej
Krem łagodzący podrażnienia (flawanony mięty)
Źródło - str. Zrobsobiekrem.pl


Zmieniony przez - porandojin w dniu 2012-12-18 22:15:21

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2012-12-18 22:16:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
http://www.blizejciebie.pl/hipp_krem_ochronny_na_wiatr_i_niepogode_50ml.html,279_418,3222,1

HiPP, Babysanft, Krem ochronny na wiatr i niepogodę

Krem ochronny na wiatr i niepogodę zawiera ekologiczny olejek migdałowy BIO. Dzięki bogatej, specjalnie opracowanej recepturze krem chroni wrażliwą skórę twarzy i rączek dziecka przed wysuszeniem oraz szybko się wchłania. Polecany do pielęgnacji skóry suchej lub do ochrony przed wysuszającym działaniem wiatru i zimna. Idealny także dla suchej skóry osób dorosłych.
Bez oleju mineralnego. Stworzony, aby zminimalizować ryzyko alergii:
- bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE)
- bez olejków eterycznych, ponieważ niektóre z nich mogą powodować alergię
- bez substancji konserwujących
- bez emuglatorów PEG
- bez parabenów
- bez surowców pochodzenia zwierzęcego
Dobrze tolerowany przez skórę - potwierdzone dermatologicznie.

Skład:
Aqua
Cetearyl Isononanoate - emolient
Glycerin- substancja o właściwościach nawilżających
Caprylic/Capric Triglyceride- emolient o właściwościach natłuszczających
Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate- substancja o właściwościach kondycjonujący skórę i zmiękczające
Prunus Amygdalus Dulcis Oil- olej ze słodkich migdałów, substancja natłuszczająca, nawilżająca
Helianthus Annuus Seed Oil- olej słonecznikowy ma działanie przeciwrodnikowe, przeciwzapalne i normalizujące
Diethylhexyl Carbonate- emolient
Sodium Carboxymethyl Betaglucan- substancja wiążąca
Panthenol- działa łagodząco na podrażnioną i zaczerwienioną skórę
Hydrogenated Sweet Almond Oil-olej ze słodkich migdałów, substancja natłuszczająca, nawilżająca
Magnesium Sulfate-stabilizator emulsji
Hydrogenated Castor Oil-emolient, emulgator,środek powierzchniowo czynny
Zinc Sulfate-konserwant
Caprylyl Glycol-kwas tłuszczowy, substancja nawilżająca i natłuszczająca
Lactic Acid-kwas mlekowy, działanie złuszczające, nawilżające, zwiększa skuteczność działania innych składników aktywnych, konserwant
Parfum
Uzywam go od listopada. Jestem zadowolona bo dobrze natluszcza i chroni przed zimnem i zaczerwienieniem twarzy. Skore mam sucha wiec jak dla mnie super.
Do kupienia w Carrefour w cenie okolo 12 zl.


Kolejny krem na mroz

http://www.apo-discounter.pl/weleda-balsam-nagietkiem-na-wiatr-niepogod-dla-dzieci-p-1614.html

Czysty wosk pszczeli i lanolina tworzą naturalną barierę ochronną, nie utrudniając oddychania skóry
Cenny olejek migdałowy pielęgnuje też suchą, zniszczoną skórę, pozostawiając ją wyraźnie elastyczną
Czysty wyciąg z nagietka działa na skórę kojąco


Odżywczy balsam z nagietkiem na wiatr i niepogodę nie zawiera wody i jest bardzo wydajny.
Nadaje się również znakomicie do ochrony wrażliwej skóry osób dorosłych.
Nie zawiera syntetycznych substancji barwiących, zapachowych i konserwujących ani surowców na bazie olejów mineralnych.
Substancje roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Potwierdzono dermatologicznie, że jest on bardzo dobrze tolerowany przez skórę, nawet w przypadku skóry wyjątkowo wrażliwej i atopowego zapalenia skóry.


Skład

olej migdałowy, lanolina, wosk pszczeli, wyciąg z kwiatów nagietka lekarskiego, mieszanina naturalnych olejków eterycznych

cena okolo 25 zl kupilam na allegro za 20 zl


Testuje go w dni kiedy jest bardzo zimno. Sprawdza sie znakomocie chroniac skore twarzy. Nagietek w skladzie swietnie koi podraznienia. Jedyny minus to zapach - ziolowy ale mija po jakims czasie.

Zmieniony przez - lunika w dniu 2012-12-19 08:16:44

Zmieniony przez - lunika w dniu 2012-12-19 08:26:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
a macie coś do włosów??

miałam robioną koloryzację ombre - co wiązało się ze ściąganiem koloru ... no i wiadomo, że włosy trochę na tym cierpią...

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mydło... Ordynarne, szare mydło do mycia polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
właśnie myślałam albo o mydłach albo generalnie o serii Biały Jeleń ( cała seria hipoalergiczna przy okazji )

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
http://www.rossnet.pl/Artykul/Alterra-poznaj-kosmetyki-tylko-z-Rossmanna,196137
Rossmann, Alterra, Feuchtigkeits - Shampoo Granatapfel & Aloe Vera (Szampon nawilżający do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)
Do produkcji szamponu nawilżającego zastosowano specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości: wartościowa kompozycja pielęgnacyjna z wyciągami z aloesu, granatu i kwiatów akacji pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.

Skład: Aqua, Lauryl Glucoside, Sodium Coco Sulfate, cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Lauroyl Sarcosine, Punica Granatum Extract*, Aloe Barbadensis Extract*, Acacia Farnesiana Extract, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Alcohol*, Parfum**, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Citronellol**, Citral**.
* surowce pochodzące z uprawy kontrolowanej biologicznie.
** naturalne olejki eteryczne.

Cena: 9zł / 200ml

Nic lepszego nie znalazlam a troche szukalam. Mam juz drugi szampon z tej serii i wyleczyla mi sie skora glowy wlosy ukladaja sie bez pianek itp.

Swietnie sprawdza sie na zniszczone wlosy plukanie woda z octem kombuchowym i raz w tygodniu odzywka z zoltka jaja i olejku rycynowego.

Zmieniony przez - lunika w dniu 2012-12-19 09:50:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1744
Hej, ja tez lubię szare mydło.
A chwale sobie olejek z Alterry Massageöl Mandel & Papaya (Olejek do masażu `Migdały i papaja`)
Nie jest drogi i chyba dosyć naturalny.


Dobroczynna, relaksująca pielęgnacja.
Każda skóra zasługuje na indywidualną pielęgnację. Olejek do masażu Alterra został opracowany specjalnie do dobroczynnego, regenerującego masażu wspomagającego ukrwienie i zapobiegającego napięciom mięśni. Wartościowe połączenie olejku migdałowego, wyciągu z papai oraz oleju z pestek winogron rozpieszcza skórę. Olej z jojoby i olej sezamowy dostarczają wyjątkowo intensywnej pielęgnacji i pozwalają jednocześnie zachować elastyczność skóry. Olejek do masażu Alterra łatwo się wchłania. Ciepły, owocowy zapach ożywia zmysły.

Skład: Glycine Soja Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Zea Mays Germ Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Carica Papaya Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Persea Gratissima Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Parfum, Limonene, Tocopherol, Linalool, Geraniol, Helianthus Annuus Seed Oil, Citral, Citronellol, Farnesol.
cena ok14 zl

Uwielbiam tez oliwkę Babydream fur Mama, Olejek do pielęgnacji ciała
Pomaga zapobiegać rozstępom, zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie.

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.
cena ok 11zl

Ja po dwóch ciążach nie mam ani jednego rozstępu. Świetne do masażu.No i fajne od czasu do czasu do włosów.
Jeżeli cos w tym składzie nie jest ok to przepraszam ale wydaja mi sie całkiem fajne. Nie wiem jak zdjęcie wlepić.
pozdrawiam

" Ci którzy są słabi czekają na szanse, silni zaś sami je tworzą!"
Og Mandino

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ART] Rozstęp mięśni brzucha (diastasis recti) w ciąży i po porodzie.

Następny temat

elleth na redukcji. Start ponad 80 kg...

WHEY premium