SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy te wszystkie kosmetyki do twarzy to g****?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 807
mam 17 lat i w sumie nie mam wielkich problemow z pryszczami, o ile je w ogole posiadam. przez dosc dlugi okres jakis czas temu stosowalem rozne zele, kremy, toniki, mydelka i inne badziewie i nie specjalnie widac bylo efekty, wrecz przeciwnie - najczesciej wychodzilo duzo gorzej niz bylo wczesniej. teraz juz od dluzszego czasu nie stosuje zadnych tego typu preparatow (nie mam juz sily probowac) i po prostu regularnie sie myje (twarz tylko woda). efektem jest to, ze jak na swoj wiek jestem stosunkowo niedotkniety tym problemem - wiadomo, gdzieniegdzie sie pryszcze pojawiaja, ale w zasadzie same znikaja po krotkim czasie. jeszcze bardziej utwierdzil mnie w dzialaniu tych produktow fakt, ze czesc kumpli uzywa nawet jakichs bardziej skomplikowanych preparatow za bog-wie-ile i wygladaja jak podziobani. zastanawia mnie, co jest przyczyna takiego dzialania i jakim prawem reklamuje sie te produkty z jakimis rewelacyjnymi atestami i badaniami, wg ktorych 99,666% badanych zauwazylo roznice (chyba in minus...)? czy ktos zna jakis preparat, ktory mu/innym osobom pomogl?

i jeszcze jedno: czemu polecane jest mocne zaciskanie pasa jesli chodzi o tluszcze w cely poprawienia cery? nie jestem do konca obeznany w tym temacie, ale podejrzewam, ze skoro tluszcze sa konieczne do przyswajania niektorych witamin, sa takze potrzebne do poprawnego funkcjonowania skory. sam jestem dosc wysportowany, odzywiam sie dobrze, i nie unikam goraczkowo tluszczy, biore witaminy i to daje w miare zadowalajace efekty. pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
chyba wiekszosc osob przechodzacych na jaka kolwiek diete masowke i redukcyjna przyjmuje tran w kapsulkach(w plynie nie polecam )! ja osobiscie preferuje kwas omega 3 !!

a wiec najlepiej organizmowi dostarczac tzw dobrych kwasow tluszcozwych ktore sa nie zebedne do funkcjonowania organizmu sa to kwasy nasycone jednonienasycone i kwas omega 3 !najlepiej jest unikac olejow roslinnyhc(tluszcze wielonasycone)!! zrodlem ''dobrych'' tluszczy sa np ryby oliwa z oliwek orezcchy slonecznik awokado olej lniany itd wiecej poszukaj sobie na sfd bop w odzywaianiu i fitnessie napewno pisze dokladniej

Zmieniony przez - malutka_k w dniu 2006-03-03 21:14:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 807
dzieki za informacje o tluszczach. pewnie sprawie sobie w najblizszym czasie Omegę 3. a ma ktos jakies wiarygodne info o wiarygodnych kosmetykach do twarzy :)? czy moze lepiej dac sobie spokoj, byc moze moj organizm sam radzi sobie z gospodarka hormonalna wystarczajaco przyzwoicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
nie rozumiem Cie Chandler. Piszesz ze nie masz jako tako problemów z cera, kazdemu cos nieraz wyskoczy, a nie rozumiem tego ze zadowolony jestes z efektów jakie niesie w stosunku do Ciebie mycie twarzy tylko wodą, ze wygladasz lepiej od znajomych co stosują kosmetyki, wiec ja sie pytam po co chcesz zeby ktos Ci jakies produkty polecał... skoro sprawdzałeś, nic nie znalazłes, a słuzy Ci taka pielegnacja jaka stosujesz... po co zmieniac - nie rozumiem.
tak jak malutka napisała, nie chodzi o unikanie tłuszczów w ogole, tylko zeby unikac tych niezdtrowych typu hamburgery, frytki bla bla bla

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie ten sam problem ;/ i czasem na plecach najgorzej w zimie bo wlecie schodza na sloncu... zastanawiam sie nad solarka ale niechce zeby pogorszylo sytuacji bo slyszalem ze i tak moze byc ;/ ze takim wysuszeniu skory moze sie to wrocic z wiekszym nasileniem ale gdybym uzywal dobrych kosmetykow nawilzajacych skore?? wie ktos cos o tym z doswiadzczenia czy cos...??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wiotczenie tkanki łącznej! 4głowy? kazali przyjść tu :)

Następny temat

Czy nie za czesto spie?

WHEY premium