SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najszerszy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
FU, ja tu na forum caly czas jestem...

Autor:

Ile razy sie podciagnesz na drazku podchwytem i jakie masz obciazenie maks na chacie?

https://www.sfd.pl/temat296016 

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
to przy pompkach pracuja plecy ?
bo ktos tak tam wyzej pisał.
to tak jakby wyciskanie płasko ktoś proponował na plecy.



Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-11-14 08:01:42

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Don; kazdy wie ze w pompkach na poreczach pracuje najszerszy! Ale w zwyklych to cos innego w poblizu moze..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Delikatnie środkowa część grzbietu wtedy pracuje, to jest związane z ruchem łopatek podczas pompek, ale żeby najszerszy jakoś mocno pracował podczas tego ćwiczenia, no niespecjalnie...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
praca wogóle mięśni pleców przy pompkach na poreczach jest zbyt mała żeby traktować to jako nawet ćw. pomocnicze w treningu pleców...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2006-11-14 22:28:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Fakt faktem ze najszerszy na poreczach pracuje, ale nikt tu nie mowi o traktowaniu poreczy jako podstawowego cw na latissimusa..
Fak ten sie zauwazy dopiero po powaznym treningu poreczy na dodtkowych ciezarach przez dluzszy czas. zakwasow mozna dostac jak by co.

Poza tym przy odpowiednio mocnym mostkowaniu/wyciskaniu glowa w dol tez robi swoje. Lekkie zakwasy tez mozliwe.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 387
Czyli ten plan na plecy moze zostac:
wislowanie 3x12
drazek podchwytem 3x10
drazek nachwytem 3x10
?????????????????????????????????????????
Pytam sie bo dzisiaj musze go zrobic...Czekam na szybkie odpowiedzi..PoZDRo

A HeRo MuSt ArIsE...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 387
Odpowie ktos???:/
Please

A HeRo MuSt ArIsE...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Don Garcia- Ja pisałem o pompkach, I nie wziąłem tego z kosmosu, nie bój się Rozstaw rąk bardzo szeroki to i najszerszy pracuje (i to wcale nie minimalnie...)
Ah zapomniałem dodać ,że nie chodzi mi o pompki na poręczach.

Zmieniony przez - Kwic w dniu 2006-11-15 16:54:02

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
moze byc, ale polecam tak:

-martwy ciag 5* 5-8powt bez upadku miesniowego, duzo serii rozgrzewkowych
-drazek waskim podchwytem 4* 6-10powt https://www.sfd.pl/temat296016
-wioslowanie jednoracz 5* 8-12powt https://www.sfd.pl/OLD_SCHOOL_:_wioslowanie-t281827.html 
-na koniec mozesz dopompowac sciaganiem szeroko. 3* 12-15powt


Kwic:
Jesli masz tak zawsze/prawie zawsze po zrobieniu samych pompek to mozesz tak twierdzic.

Jestes pewien ze nic innego nie dzialalo na najszerszy? Moze na przyklad boksujesz z ciezarkami 3-5kg uderzajac w powietrze gleboko i dynamicznie ??? Zakwasy w plecach gwarantowane.

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-11-15 16:59:27

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie macie zakwasy?

Następny temat

Plan - pomocy!

WHEY premium