SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najsilniejszy booster testosteronu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
To dla mnie bardzo dobra wiadomość, oby tylko się potwierdziła w wynikach.

Wiem dziwni to brzmi, cieszę na myśl o niekorzystych wynikach, ale może to w końcu rozwikła zagadkę moich broblemów z zalewaniem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 74 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 766
Ja stosuję DAA 4g po treningu i powoli chyba coś zaczyna się dziać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
OTTO
To dla mnie bardzo dobra wiadomość, oby tylko się potwierdziła w wynikach.

Wiem dziwni to brzmi, cieszę na myśl o niekorzystych wynikach, ale może to w końcu rozwikła zagadkę moich broblemów z zalewaniem ?


Tutaj warto wykonać cały komplet badań hormonalnych. Myślę, że może coś być tutaj nie tak w sytuacji gdy dieta i trening jest ok. a mimo to są problemy z kształtowaniem sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
No od 2 lat mam problemy, szybko łapię fat mimo że nadwyżki zaledwie 200 kal.
Robiłem badania ale lekarz powiedział że wszystko ok, mimo iż FT3 miałem 3,98 w skali od 4 - 8,3
Diete eygorystycznie trzmane, zero słodyczy, nawet w tłusty czwartek nie odpuściłem, we własne urodziny nie jem tortu, a efektów brak :(
Podejście do treningu takie jak do diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Aceton a co się niby dzieje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 74 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 766
Coś na skroś poczucia bycia ważniejszym, lekko poważniejszy ton głosu, lekko zwiększona pewność siebie i szybsza reakcja. Dodam, że to są lekkie odczucia, także nie ma co porównywać tego do SAA.

PS. wcześniej - bez DAA - pomimo zmian wizualnych ciała dzięki treningom nie miałem takich psychicznych odczuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
U mnie wręcz odwrotne odczucia.
W pracy pytają jakie mam problemy w domu, a w domu czy mam problemy w pracy, taki zgaszony jestem, nawet nazwali mnie smutna twarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1105
aceton
Coś na skroś poczucia bycia ważniejszym, lekko poważniejszy ton głosu, lekko zwiększona pewność siebie i szybsza reakcja. Dodam, że to są lekkie odczucia, także nie ma co porównywać tego do SAA.

PS. wcześniej - bez DAA - pomimo zmian wizualnych ciała dzięki treningom nie miałem takich psychicznych odczuć.

No to może chcesz kupić ode mnie za 50 zł Black Devil? Mam cztery opakowania fabrycznie zamknięte, na mnie to w ogóle nie działa. Kupiłem jak głupi uległszy reklamie. Znaczy się działało ale jako placebo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
przyda sie przed snem, jako wsparcie glebszego snu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1105
TomQ-MAG
przyda sie przed snem, jako wsparcie glebszego snu

I tak je wykorzystam. P.S. Jestem szósty dzień na Animal Stak a juz chyba drugiego dnia podniosło mi się ciśnienie. Znaczy się działa? Było 120 jest 140 więc dalej w granicach normy i nie wymiękam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplement na mase

Następny temat

Spalacz Revex czy CLENBUREXIN ?

WHEY premium