SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najsilniejszy booster testosteronu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1371
Mr Ripley, rzeczywiście APE wydaje się być interesujący, na amazonie za ~150zł. Jednak z drugiej strony nie wiadomo co to właściwie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Nie ma czegoś takiego jak _działające_ boostry teostoteronu (chyba że HCG czy clom/tamox ale to nie ten dział). Co najwyżej są inhibory aromatazy, które obniżają poziome estrogenu i wymuszają wzrost poziomu teścia. Tak min. działa 6-oxo. Lepsze jest ATD bo dodatkowo stymuluje przysadkę, ale masakruje to libido, samopoczucie, stawy i profil lipidowy. A efekt anaboliczny żaden.
Takie środki przydają się tylko na odbloku po koksie.
Żeby odczuć testosteron trzeba go mieć przynajmnie na 150% górnej granicy normy, a to możesz osiągnąć tylko odwiedzając dział doping.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1371
Ja mam poniżej połowy normy i chciałbym go podnieść chociaż do górnej granicy. Dziwne, bo patrząc na opinie ludzi to jednak odczuwają działanie. Z biologicznego punktu widzenia chociażby wyższy poziom testosteronu powinien wpłynąć na przyrosty. Zastanawiam się nad kombinacją: inhibitor aromatazy (6-bromo lub ATD) + ziołowy booster + substraty (DAA + ZMA), na okres 2-3 miesięcy. Co o tym sądzicie i z doświadczenia co moglibyście polecić (szczególnie chodzi mi o preparaty ziołowe)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13888
Opinie zuytkowników są jednoznacznie pozytywne, niektórzy robili sobie badania poziomu wolnego testosteronu biorąc Ape i wychodziło, ze został podwyzszony o jakies 100 %. Ludzie piszą o dobrych przyrostach, szczegolnie Ci młodzi, bo w moim wieku i stazu treningowym trudno o nowe przyrosty. Sam brałem i aktualnie zaczynam opakowanie i nie narzekam, Warto dla samej poprawy jakości umiesnienia, nabicia , wyzylenia , skoku libido itd.
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13888
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1371
Dzięki za odpowiedź. Peptydy na razie odpadają, ale APE z chęcią bym kupił. Gdzie to można dostać prócz amazonu? Jest tam fajna przecena, ale nie wysyłają akurat z tej aukcji za granicę.
Jeśli jednak bym tego nie dostał to co myślisz o połączaniu 6-bromo + Activate Xtreme + DAA + ZMA?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
szkoda kasy
kup sobie ZMA tak jak napisałe Bull a efekt będzie taki sam
najważniejszy jest efekt placebo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1371
Łykam ZMA, z tym, że to jest tak jakby substrat potrzebny do produkcji testosteronu. Jak ktoś ma np. niedobór cynku czy wit. b6 to się to sprawdzi, a w moim przypadku co da że dowalę węgla do pieca skoro ogień się nie chce palić ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
uwierz mi ,nie ma konkretnego LEGALNEGO produktu który podwyższy Ci testosteron na tyle ,żeby miało to jakieś odbicie w treningu siłowym
stosowałem już rożne cuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
jedyne środki tego typu które odczujesz są po prostu podsypane ia, prohormonami a to w praktyce będzie równoznaczne z odwiedzeniem działu na D.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplement na mase

Następny temat

Spalacz Revex czy CLENBUREXIN ?

WHEY premium