SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najsilniejszy booster testosteronu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Ja po DAA odczułem spadek siły, więc to nie placebo, to działa
Tylko czy o to mi chodziło ?
Obiecałem sobie już nigdy nie dać się oszukać Tribulusem ,DAA , Kozieradką , czy pełnym boosterem.
Tylko kreatyna, cytrulina, ashwagandha i witaminy D3+K, Mg + Zincas Forte po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Bez wątpienia wymienione niżej suplementy mają lepsze opinie i badania w kierunku ich wpływu na nasz organizm.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
Wyżej :)
Czyli że mają dobre opinie, tylko na mnie nie działają ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
z boosterami testa jest tak,ze wiekszosc z nas je stosuje nie wykonujac nawet badan w kierunku zaniznego poziomu testa. czy podwyzszonego pzoiomu estro, prolaktyny, a pozniej dziwimy sie ze cos nie dziala.
jak ma dzialac, jak hormony beda na poziomie normy?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
A co ze mną jest nie tak że po DAA spadła siła ?
I na bank to nie złudzenie, w każdym ćwiczeniu w ostatniej serii nie robię tego co robiłem przed suplementacją tego środka, i tak od 2 tygodni, na każdym treningu w każdym ćwiczeniu.
Czy to może o czymś świadczyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
OTTO
Wyżej :)
Czyli że mają dobre opinie, tylko na mnie nie działają ?


Z tego co napisałeś, to rozumiem, że jednak działają.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
No ale jak ?
To tak jakbyś zrobił chip tuning w aucie a moc by spadła, albo zatankował lepsze paliwo a osiągi spadły.
Skoro miało podnieść testosteron , to zawsze myślałem że siła wzrośnie a nie spadnie ?
Myliłem się ?


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2019-03-01 20:09:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
"Tylko kreatyna, cytrulina, ashwagandha i witaminy D3+K, Mg + Zincas Forte po treningu"

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1361 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31130
O tak, to sulementy warte wydania pieniędzy.
A ja pytałem o DAA :)
Te które Ty wymieniłeś biorę od 1-2 roku.
A DAA od 3 tyg i od 2 czuję spadek siły i o ten środek pytam czy ma tak działać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Siła nie powinna spadać nawet jakbyś nie stosował żadnych suplementów. Ciężko mi jednak ustosunkować się do tego. Zbyt wiele zmiennych może za to odpowiadać.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplement na mase

Następny temat

Spalacz Revex czy CLENBUREXIN ?

WHEY premium