SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Booster testosteronu..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8409
Witam
Który z poniższych boosterów jest godny uwagi?
- PVL Mutant Test lub Test Freak, jednak mało opini w necie o nich..
- BSN Axis - podobno działa
- 6 bromo Fusion
- Animal M Stak
- Testostro Grow 2HP- nie ma jużtego teraz nigdzie
- Arrimadex HD
O t-100 z Olimpu nie wspominam nawet, wolę coś z grubej rury jak 6 bromo lub Arrimadex, tak aby działało.
Ma to być suplement w przerwie od kreatyny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
test freak'a tez sobie ludzie chwalą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8409
a jak wypadają inne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
1. na poczatek napisz ile masz lat i podstawowe wymiary,

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
za młody jesteś na takie suple
tylko kasę zmarnujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
flex1976
za młody jesteś na takie suple
tylko kasę zmarnujesz


Ale to chyba nawet nie wiadomo ile ma lat ?

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
jak ktoś chce to sobie sprawdzi ile ma lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8409
flex1976
jak ktoś chce to sobie sprawdzi ile ma lat


haha, dobra wiem jak to zrobiłeś, ale informacja nie do końca prawdziwa, mam 19 ;)

Tak tak wiem, że mam na wysokim poziomie testosteron, ale chcę po prostu sprawdzić i myślę że mimo mojego wieku może się sprawdzić. Tym bardziej, że wypowiadały się osoby w podobnym wieku i działało.
Po prostu pytam jaki suplement jest godny uwagi/warty zachodu z tych co podałęm ewentualnie coś innego.
Szczerze mówiąc myślałem z też coś o AAKG, ale to tylko pompuje mięśnie i zaraz spada, komfort tylko na treningu, a mi chodzi raczje o trwały efekt ( wiadomo cudów się nie spodziewam ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
FoxXyx
flex1976
jak ktoś chce to sobie sprawdzi ile ma lat


haha, dobra wiem jak to zrobiłeś, ale informacja nie do końca prawdziwa, mam 19 ;)





Czyli dobrze flex mowi

Bez roznicy, ktory wezmiesz, i tak nic nie odczujesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8409
ehh...uparli się ;) To co innego w przerwie od kreatyny mogę wziąć? Dieta jest oczywiście, po monohydracie nie miałem żadnych spadków, może dzięki w miarę dobremu odżywianiu się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
trzymaj miche, lub wrzuc sobie beta alanine

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko jako uzupełnienie diety ... ?

Następny temat

Zielony w temacie

WHEY premium