SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najgłupsze mity jakie usłyszeliście na siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10134
haha ja ostatnio od kolegi( nakręcił się troche na siłke ale jakoś mu sie nie spieszy tam isć i tylko opowiada farmazony) powiedział mi ze jak mam za dużo białka w diecie to bede miał raka wątroby czy tam żołądka szczerze mówiąć zacząłem sie smiac i nie uslyszalem do konca co mowil ale widze ze wiedze to on ma nie kiepska ;P

Niezbędne minimum to dawać z siebie maximum !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
O ładnie to napisałeś.
"i łamać różne stereotypy".
Pierwszy raz odkąd ćwicze sam se plan ułożyłem, zacząłe go na feriach 2010, wcześniej na forum dawałem cały czas. I w końcu coś ruszyło, a krety nie brałem od pół roku, miche trzymam na wzór diety, którą dawałem tu do sprawdzenia. Każdy musi sam dojść do tego co najlepiej działa na jego oragnizm.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
najważniejsze przy stagnacji są zmiany w treningach, teraz przeplatam fbw ze splitem co 6 tyg i efekty bdb a i spróbójcie kiedyś zmienić tak podczas cyklu :D podwójne efekty:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Przymierzam się teraz do cyklu. Spróbuje tak jak mówisz i dam znać jak poszło:).

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
czyli proponujesz chudy np. połowę cyklu na splicie a połowę na FBW? też wyznaje ideologie że treningi minimum co 8 tygodni się powinno zmieniać. Ale podczas cyklu zawsze myślałem żeby jechać jednym obranym wcześniej planem.. No cóż spróbuję, watro poeksperymentować z treningiem, bo tylko tak znajdziesz coś dla siebie. Też myślę że nie powinno się kopiować czyjegoś treningu albo opierać się tylko na schematach, każdy jest inny i inaczej na każdego działają poszczególne ćwiczenia. Święte słowa

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
chudy na prezydenta!

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
a Adrian na premiera!

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
ten traktor miał jeden cylinder pojemności 10000ccm :D wiemy czemu sie tak panna cieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4557
chudy, a co powiesz na najnowsze teorie mówiące, że tak naprawdę najbardziej na treningu liczy się tylko pierwsza i druga seria ćwiczenia ? a reszta to już tylko spalanie kalorii....

I żeby nie było, że to tylko spam, to dodam co słyszałem na swojej siłowni:
Mianowicie, że nie trzeba ćwiczyć nóg, jeżeli wykonuje się inne ćwiczenia na stojąco, np. bica, czy barki, bo wtedy one też pracują i się wzmacniają

"JAKOŚĆ ODŻYWIANIA MUSI DORÓWNYWAĆ JAKOŚCI TRENINGU"

JOHN PARILLO

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy trening 6-7 dni w tyg dobrze wpływa na rozwój mięsni czy raczej odwrotnie ?

Następny temat

Mleko mix coś takiego ,słyszeliscie o tym?

WHEY premium