SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najgłupsze mity jakie usłyszeliście na siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Zabawne przy tym jest to, że pigułka antykoncepcyjna jest lekiem sterydowym, a bcaa zasadniczno zastępstwem posiłku.

To tak à propos płodności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Jak sobie ostatnio popijałam BCAA to się dowiedziałam od koleżanki, że będę po tym bezpłodna

Zazdrości Ci sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Zabawne przy tym jest to, że pigułka antykoncepcyjna jest lekiem sterydowym, a bcaa zasadniczno zastępstwem posiłku.

To tak à propos płodności.


Chyba nie chcesz powiedzieć, że się znasz lepiej niż moja koleżanka która w życiu na siłowni nie była a o bcaa to nawet nie słyszała?

Tak mi się przy okazji przypomniało ja moja kuzynka przyglądała się kiedyś jak otwieram białeczko i się pyta "I co z tym będziesz teraz robiła? Wciągała nosem?"

Zazdrości Ci sylwetki
Nie, nie. Przecież wszyscy wiedzą, że kobieta ćwicząca siłowo, to rozrośnięte monstrum i w ogóle zero zgrabności i kobiecości. Mięśnie jej rosną od samego patrzenia na sztangę. Kto by takiej zazdrościł sylwetki

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
sog wg tych tez to cud ,że wogóle żyjesz nie mówiąc już o tym ,że chodzisz i dasz rade ćwiczyć :D bcaa wykańcza organizm gorzej nic cykl na ssa+ph
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Kiedyś znajomy w szatni rzucił tekst :
"Ja nie ćwicze nóg bo od nóg się tyje "

było to półtora roku temu a śmieje sie z tego do dziś

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12811
"Nie bierz żadnych odżywek bo bedziesz miał dużą klate a nic siły nie bedziesz miał" Dziś mi tak w robocie mówili hahaha

I co by sie nie działo ja wiem że mi sie uda !

http://oo0ps.blogspot.com/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5384
Ja tego typu słyszałem duuużo:
- jak się pocisz na treningu ( na masie ) tzn że spalasz tłuszcz
- martwy ciąg to lipa
- tesc z provironem i rośniesz w oczach
- Ci co biorą SAA to nie mają kasy na odżywki

Reszty nie pamiętam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Są asy co mówią,że biorą koxy,ale na siłkę nie chodzą,bo za droga
Z resztą taki tekst też chyba był w Rozmowach w toku" o towarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
-Kto ci plan pisał
-Na sfd ułożyłem
-Ta, słuchaj się ich, na obwodówkę robi się tylko maszyny nic pozatym



Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2011-08-26 23:29:44

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14314
ja uslyszalem od silownianego autorytetu ze zle trening zrobilem, nic mi nei da bo zrobilem klatke z tricepsem a klatke to sie robi tylko bicepsem, no i rece mi opadly :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy trening 6-7 dni w tyg dobrze wpływa na rozwój mięsni czy raczej odwrotnie ?

Następny temat

Mleko mix coś takiego ,słyszeliscie o tym?

WHEY premium