SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na jaką partię zagłosujesz?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39068

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
szczyt chamstwa...zaglosowac na pis i...wyjechac do irlandii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
Ja proponuje wydoic unie na maksa i wyjsc z UE i nie ma problemu bo suwerennosc musi wrócić do Polaków.

Co do Tuska, to wiadomo ze to jest sprzedajna ****a z Nocnej zmiany jak obalili rzad olszewskiego ktory chcial dosc d oprawdy w sprawie agentów SB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1245
Tym bardziej że póki my doimy UE coś z tego mamy... za niedługo to UE będzie nas doić ;)

Patrz komu ufasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7916
ciacho 394
Odpowiadam na Twoje pytanie ale zastrzegam sobie prawo do zachowania ciszy wyborczej wiec na więcej nie odpowiadam do poniedziałku. (Wychodzę z domu i mnie nie będzie)
-Ludzie wyjeżdżają tak jak już napisał ktoś przede mnż bo w Polsce są niższe zarobki a ludzie coraz bardziej wykwalifikowani. Dodam tylko że złe zarobki w Polsce nie nastały jak to wiele osób sugeruje od kiedy zaczęli rządzić Kaczyńscy tylko były już wcześniej. PRL + AWS + 2xSLD = niskie zarobki. Niestety w dwa lata nie da sie tego naprawić.
-Pielęgniarki sie przepychają z Policja bo nareszcie maja do tego prawo. Za komuny by ich zmasakrowało Zomo a za SLD wyciągnięto za włosy ze szpitali.
-Niemcy śmieją sie z kaczorów i z całej Polski dlatego że po pierwsze jak maja sie nie śmiać skoro poziom polskich eurodeputowanych i byłych prezydentów na nic innego nie zasługuje. Te żydowskie ryje takie jak geremek zawsze obsrywały Polskę a teraz nawet Kwach zaczął namawiać Niemców żeby zaostrzyli politykę wobec Polski. (przypomina to sytuacja jakby syn namawiał sąsiadów żeby gnębili jego matkę i dlatego sie z nas wszyscy śmieją)
- Jest więcej afer niż za SLD bo powstały służby które służą do wykrywania i zwalczania tego typu afer i rząd stawia na politykę antykorupcyjną. Gdyby zamieszanymi w afery byli ludzie pisu to faktycznie by to źle świadczyło o kaczorach ale tak ie jest.
Jest dużo "dlaczegów" dlatego że ludzie z opozycji jak np PO zawsze sugerują społeczeństwo że Polska już za chwile zniknie z mapy świata a w najlepszym wypadku stanie sie komunistyczną republika. Jeżeli pielęgniarki protestują i robią to nieskutecznie bo rząd obiecał podwyżki i spotyka sie to z poparciem drugiej i trzeciej co do wielkości partii w rządzie to ludzie tez sie pod tym podpisują.
Reasumując powiem tak: Pis czyli partia na która oddam głos niej est moja wymarzona i potrafić obiektywnie krytykować to czego dokonują. Nie rozumiem wielu ich posunięć i niekiedy zdarza sie że jestem zawiedziony że niektóre sprawy są załatwiane tak a nie inaczej. Ale moje zarzuty wobec pisu są tylko moimi i wyciągniętymi na zasadzie obserwacji. Nie słuchem tego co mówi opozycja tylko sam analizuje ich posunięcia i jeśli zasługują one w moich oczach na krytykę to krytykuje ale jeżeli uważam je za słuszne to żaden tusk albo olejniczak mi nie wmówi swojego zdania. Nikogo nie namawiam tak jak to robią zwolennicy PO żeby zmieniała zdanie i głosował na Pis. Starałem sie tylko pokazać fakty z mojego punktu widzenia ale wiadomo że każdy ma swoje zdanie i w tym jak sie mówi niedemokratycznym kraju może zagłosować na PO. PO najprawdopodobniej zwycięży ale ja po prostu chce mieć czyste sumienie czyli zagłosować tak jak ja to widzę a nie wmawiają mi politycy. Życzę wszystkim mądrego wyboru i niezależnie od tego na kogo kto głosuje życzę zadowolenia i satysfakcji po latach z oddanego przez siebie głosu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
...
Napisał(a)
Usunięty przez om za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2122
niestety ja głosuje na PIS bo jeżeli pan Tusk wygra to sprywatyzuje wszystko co sie da w tym kraju. na 100% zacznie od KGHM a ponieważ jestem pracownikiem kopalni obawiam sie że albo strace prace albo bypłata poleci o połowe , a o takich tratycjach jak barbórka będzie można zapomnieć. wtedy to chyba tylko ****a przyjąc sie do policji zostanie hehe

*be my bitch*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
psl startuje z list pisu tym mnie troche zniechęcili

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Usunięty przez om za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Usunięty przez om za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Deka a Boldenon

Następny temat

Jaki koksik??

WHEY premium