SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na jaką partię zagłosujesz?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39069

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1245
A ja myślałem że Gregor Ty to stary zatwardziały skinhead co na 60 panków uderzał :D

Patrz komu ufasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1412
przewaga na PO. Widze, ze ten kraj sie nigdy nie zmieni - ciemnogróg. Ja na PIS bo chcę silnego Państwa. Głosujecie na mendy którzy mają ten naród w dupie

-Tylko Polska!!!-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
Ja na PIS bo chcę silnego Państwa ---> lokurva


silne panstwo z kaczorami?


takie rzeczy tylko w erze

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Jordan chyba mi nie powiesz ze PO to zapewni ?

Fajnie jest wierzyć w puste obietnice ale ludzie sie przekonają że źle wybrali, jeśli wygra PO

Początkowo będzie szum w mediach ze zaczeli robic to , to im dobrze idzie a tak faktycznie to będzie g****

******le od rzeczy ide coś zjeść

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2007-10-19 11:21:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
nie wierze ze PO zrobi irlandie w polsce jak to donald przepowiedzial ale z dwojga zlego msle ze PO przyniesie mniejszy wstyd dla polski.

Co obiecali kaczory? najtansze panstwo, obnizenie podatkow itd

co zrobili? - nic


yebac kaczory.


sezon na kaczki rozpoczety - mozna strzelac

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
jordan rozśmieszyłeś mnie hehe

myślisz ze sie w kraju da od ręki zrobić wszystko 2 lata rządzenia to tak jak byś miał 5 minut na umeblowanie nowego mieszkania

Ja zostanę przy tym ze jak cos kaczory zaczęli to niech to skończą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 329 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
Silne Państwo to było w Niemczech od 1933 r. i skończyło się w 1945 wiadomo czym...
Ja wolę Państwo które daję wędkę a nie rybę. Wolę Państwo które nie ogranicza mojej wolności mówiąc mi co mam myśleć. Państwo w którym mający więcej pieniędzy niż przeciętny Kowalski człowiek o 6 rano patrzy nerwowo przez firanki czy dzisiaj wypada kolej na niego.

Straszycie że służba zdrowia i szpitale będą prywatne- i oby tak się stało!!! Czy w prywatnym szpitalu dajesz komuś łapówkę żeby cię leczył? Czy w prywatnym szpitalu personel cię ignoruje? Chyba nie bardzo!

Leczenie prywatne kosztuje? A państwowe nie?! Płacę co miesiąc prawie 200 zł na ubezpieczenie zdrowotne. Co z tego mam? NIC! Do dentysty chodzę prywatnie, w przypadku przeziębienia też idę prywatnie. Ale płacić muszę bo tak każe Państwo.

Wszystkie metody dozwolone żeby osiągnąć cel? Proszę bardzo, zalegalizujmy tortury! Przecież pozwolą wykryć niejednego przestępcę- w zasadzie wykrywalność będzie 100 % bo każdy się przyzna. Przyłożę psitolet do głowy twojej matce i każę ci ukraść radio z auta sąsiada- jak ukradniesz będziesz złodziejem! Dobra metoda? Oczywiście bo tym sposobem możemy wykryć 38 mln przestępców w naszym kraju!

Przemyślcie temat i wybierzcie mądrze! Ale przede wszystkim głosujcie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
strefa nie mowie ze maja to wszystko zrobic w rok


ale jesli chodzi o "najtansze panstwo" to


jest to najdrozszy rzad w historii.

gdzie sie buduja te kilometry autostrad?


kaczor dobrze trafil z kadencja ze akurat nadszedl "boom" gospodarczy, ludzie zaczeli masowo wyjezdzac z kraju wiec bezrobocie spadlo i teraz niskopienni przypisuja sobie te zaslugi.


zenada

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
amen.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
a wyjeżdżają nie dlatego że Kaczki doszły do władzy ! tylko dlatego ze posrańcy wczesniejszych kadencji zrobili i zostawili takie g**** ...




i tak Cie Jordan lubie

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2007-10-19 11:40:57
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Deka a Boldenon

Następny temat

Jaki koksik??

WHEY premium