SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na jaką partię zagłosujesz?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39065

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Najlepiej wszystkich co maja kase i powiodlo im sie w zyciu uznac za zlodziei. Taka polska mentalnosc. Przynajmniej ulzy na duszy...

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4047
to ze potrafia sie dobobic to znaczy ze potrafia krasc i nic wiecej : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
dokładnie mnie rozszyfrowałeś mentalność ... tylko to nam zostało jeszcze w tym kraju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Mlody tlok, to tez zacznij krasc, bedziesz bogaty. A moze nie umiesz? Jarek ci zalatwi rente

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4047
nie jestam taki jak ta banda złodzieji w rzadzie !! :D a renta by sie przydała:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30753
ja pojde zaglosowac ale watpie czy to cos zmieni w naszym kraju Polska ma potencjal tylko musza byc odpowiedni ludzie aby go wyeksponowac, teraz kazdy narzeka na PiS a zaloze sie ze jak startowali do wyborow to wiekszosc glosowanla na nich. ja uwazam ze jesli ma byc w polsce dobrze to najpierw musza zrobic czystke wszedzi gdzie sie da :)hehe k.u.r.e.s.t.w.o jest wszedzie (sorry za slowo). zobaczycie co zrobi PO jak sie dorwie do wladzy dopiero bedzie sie dzialo hehe ja nic szczegolngo nie widze w ich programie aby mnie skusili do tego zebym oddal glos wlasnie na nich
sorry za takie opowiadanie ale jakis przeciwnik PO musi sie znalezc :)

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
panowie ja tu kończę każdy ma swoje zdanie i każdy ma prawo do wyboru ja jeszcze mam kilka dni na zastanowienie się


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Nigdy nie glosowalem na AWS, SLD, PIS. A glosowalem zawsze. Mam czyste rece

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Ramzes to jest nas dwóch

Politykom brakuje luzu

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2007-10-15 16:29:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30753
kazdy ma swoje zdanie ja uwazam ze PO to przedluzenie LiD niestety Tusk kazdemy lize d...e zeby tylko zyskac poparcie, nawet nic w debacie nie pokazal tylko jego publika zachowywala sie jak barany musieli wesprzec swojego "wodza" hehe

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Deka a Boldenon

Następny temat

Jaki koksik??

WHEY premium