SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na co dobry jest cynk????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
robie se domowe zma i mi potrzebny zincas forte (cholerstwo na recepte jest) a że niechce mi sie latac po aptekach i jutro ide do lekarza to go poprosze żeby mi dał tą cholerna recepte na ten wielce niebezpieczny specyfik... tylko nie wiem jaka bajke mu wcisnąć

a więc dajcie mi jakis powód dla którego powinien go brać bo narazie to mam tylko gadke że duzo sportu uprawiam... a i jeszcze coś mi sie kojarzy że czeste skurcze mieśni są spowodowane jego brakiem no i ponoc dobry jest on na cere - piszcie czy to prawda bo musze być przekonywujący...

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 327 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1524
Ja jak ide do apteki to kupuje za jednym podejsciem: Omega-3,centrum,Maglek i Zincas Forte.Dwa razy juz tak kupowalem i nic mi babka o recepcie nie mowila.Moze ze wzgledu na te pierwsze witaminki babka juz z rospedu dala.Ty tez tak sproboj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
powiedz mu, że jesteś sportowcem i chcesz do aptecznego zma
wytłumacz mu po co Ci to dokładne /powinien zrozumieć/
motyw z cerą tez jest si
możesz to samo powiedzieć pani w aptece /to działa/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
no własnie nie jestem pewien bo czasem czuje sie jakby na tym swiecie żyli sami d****e którzy nie rozumieja co sie do nich mówi...

a w aptece juz jednej byłem to mi babka powiedziała że bez recepty mi nie sprzeda bo ona jest z tego rozliczana...

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
pogadaj dobrze z lekarzem użyj tych argumentów, które Ci podałem
3mam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
oki thx, jutro sie dowiem czy mam ten cynk czy bedzie rajd po aptekach...

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
idź do apteki i powiedz że jestes sportowcem i masz zapotrzebowanie zwiększone.Że wiesz że nalezy tylko 1 tabl.dziennie i nie nalezy popijać tego mlekiem.Jak masz kilka aptek to oblec wszystkie ,ja kupuje bez problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Olej z góry na dół apteke w ktorej chca recepte na cynk i idz do innej. Gdzies napewno sprzedadza.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
myślę że bez recepty zincas forte ci niesprzedadza

bylem w kilku i tylko w jednej baba zaproponowala zwykly cynk bez recepty w zamian

w innych nawet niepowiedzieli ze jest taka alternatywa

co prawda 5x mniej cynku, ale zawsze cos jest

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1443
u mnei tam nie byl ozadnych problemow

pozdro =]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1464
U mnie również bez problemu. Pierwsza apteka i mam za 6.55zl 50tblk. Może poproś babcię jak będzie szła po leki :)
A tak serio to nie ma co kitować powiedz mu do czego ci to potrzebne i znasz działania niepożądane po przedawkowaniu aczkolwiek potrzebujesz tego. I że niechcesz sięgać po inne środki, ponieważ preferujesz zdrowy tryb życia.

Zmieniony przez - trybron w dniu 2005-05-15 18:26:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2219
Cynk jest dobry na cere, ale równiez jest stosowany w formie cynku arganicznego: sa to tabletki, ktore usowaja bakterie powodujace nieswierzy oddech... Ale uwazaj, nie stosuj cynku dluzej niz miesiac, bo cynk wyplukuje z organizmu miedz i pozniej masz kolejny pierwiastek do uzupelnienia:(. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co polancztyc

Następny temat

jak ja to mam łykać

WHEY premium