SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ OD BIG ZONE - PUMPFOOD ARGININA W PROSZKU !!!

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Jedną porcję spróbowałem, co do odczuć to mogę jedynie o smaku się wypowiedzieć, bo nie jest to jakiś pobudzacz żeby działanie było doraźne.

W każdym razie najlepsza oferta cenowo na rynku, wychodzi około 3 razy taniej niż normalne kapsy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za odpowiedzi Sprobuje przy nastepnym zamowieniu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kapsy Vitalmaxa też wychodzą dosyć fajnie więc nie ma co dramatyzować
A panowie, odnośnie aukcji allegro. Za dwie sztuki przy odbiorze płacę tylko wartość towaru bez kosztów przesyłki? Dobrze zrozumiałem? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
Tak jest

Przy zakupie powyżej 150zł na firmy Big-Zone (w tym również pumpfood arginine) , Mr.Big, VItalmax - wysyłka 0zł. Można dowolnie połączyć produkty z tych 3 firm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Kapsy Vitalmaxa wychodzą super, ale pośród innych kapsów.
Do proszku nie ma szans.
Za 60g argininy Vitalmaxa w kapsułkach płacisz 39 zł , za 300g proszku Pumpfood 79 zł.
Płacisz 2x więcej a masz 5x tyle.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
mysle, ze taka cena smak calkowicie oslodzi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 420 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2424
Pod koniec miesiąca skompletuje zamówienie i przetestuje ARGININĘ muszę tylko jeszcze opisy innych produktów Mr BIG i BIG ZONE postudiować.

Jestem na dwóch Dietach, bo na jednej byłbym Głodny.
Niema ludzi normalnych są tylko nieprzebadani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lukeout - ja zrobilem test,jest w temacie mumina, mozesz obadac, na koncu, dla mnie siekiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 420 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2424
Dzięki kult poczytałem i na pewno zamówię aż jestem ciekaw czy faktycznie smak jest tak zabójczy

Jestem na dwóch Dietach, bo na jednej byłbym Głodny.
Niema ludzi normalnych są tylko nieprzebadani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
smak porownywalny do hmb lub leucyny bezsmakowej
nie rozpieszcza, ale nie zabija

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ATLETA ŁÓDŹ W ZABRZU !!!

Następny temat

ATLETA NA PUCHARZE POLSKI 2011 ZABRZE - ZDJĘCIA

WHEY premium