SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NIE ROŚNIE MI BICEPS

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1311
55 seri po 80 powtórzeń xD
aleś walnął xD

ale naprawdę, przeczytaj podwieszone (i nie tylko) o bicepsie...
Godzilla kontra klatka piersiowa też Ci się przyda:D

nawet po to byś zrozumiał, ze więcej nie znaczy lepiej;)

Praca, praca, praca...
może z tego będzie masa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 297
Jeżeli ci biceps nie rośnie to wina treningu lub diety .
Niezależnie jakimi ćwiczeniami robisz treningi bicepsa ważna jest technika i pompa !!! Musisz poczuc jak krew naplywa ci do bicepsa i musisz miec te uczucie jakby mialo ci zaraz rozpier...ić bicepsa . To nie rodzaj ćwiczenia decyduje o tym czy ci rośnie czy nie jest duzo rodzaji cwiczen po to zebys co ok 3 miesiace zmienial je , zeby miesnie nie przyzwyczaily sie do starych cwiczen . Ja robie tyle serii co on , i nie zwracam uwagi ze ktos mowi ze zaduzo serii , dla mnie najwazniejsza jest pompa !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
na sucho nawet trawa nie urośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 297
I jeszcze jedno nie rozumiem ludzi na tym forum wy jestescie odrazu nastawieni na krytyke , gosciu sie pyta o bicepsa , wy wytykacie mu ze nog nie robi, to jego sprawa czy robi czy nie , skad wiecie do czego on chce dojsc ???

Zmieniony przez - FunArnold w dniu 2007-11-22 23:10:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4212
a do czego moze dojsc bez cwiczenia nog? nogi sa bardzo wazne bo wygladanie dosyc fajnie na gorze a na dole takie chudziutkie nogi to smiech na sali
1

Without rules, we are nothing but savages.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
przy tym jak Ty męczysz bicepsa teraz to proponuje Ci tydzien albo 2 przerwy... wogóle bez ćwiczen...

nastepnie wróc na siłownie i rób na bicepsa max 8 serii... 2 cwiczenia po 4 serie...

na początek proponuje Ci:

uginanie ramion ze sztangą na stojąco - 12, 10, 8, 6
uginanie ramion z hantelkami młotkowo na stojąco - 4x10

Styknie :)

Musisz dać im opocząc bo przetrenowałes je, potem delikatnie sie baw z nimi... :)

Pozdrawiam :)

i z tego co wyczytałem to lepiej cały plan swoj zmodyfikuj bo Ci nic nie bedzie niedługo rosło ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 101
Dobra już wiem co zrobie , rozmawiałem z Pewnym kulturystą z Elbląga i powiedział mi że " jak ci nie puchnie , to troche koksu i zara ci spuchnie"

dzieki za wszystkie odpowiedzi
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ambitnie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1323 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21774
I jeszcze jedno nie rozumiem ludzi na tym forum wy jestescie odrazu nastawieni na krytyke , gosciu sie pyta o bicepsa , wy wytykacie mu ze nog nie robi, to jego sprawa czy robi czy nie , skad wiecie do czego on chce dojsc ???

No tak, następnym razem jak przyjdzie koleś robiący 50 serii na klatę i 40 na bica z pytaniem, czemu mu łydki nie rosną, w ogóle nie zwrócę uwagi na nic, tylko poprawię mu plan łydek i pozwolę, żeby sam sobie krzywdę robił. Człowieku! Jesteśmy po to, by pomagać jak najlepiej umiemy, a nie po to, by z klapkami na oczach poprawiać tylko to co nam się wskaże.

Dobra już wiem co zrobie , rozmawiałem z Pewnym kulturystą z Elbląga i powiedział mi że " jak ci nie puchnie , to troche koksu i zara ci spuchnie"

"Bóg jest martwy."
Fryderyk Nietzsche

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1311
Kulturysta z Elblaga wymiata
a ja się dziwie, że 15-sto latki maja takie interesujące pomysły

Praca, praca, praca...
może z tego będzie masa...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Środek klaty raz jeszcze

Następny temat

17lat. Rok czasu na silowni na sucho!

WHEY premium