SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NASZE PLECY VOL. III

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 494526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5137
no ja spinać się nie umiem więc wyszło jak wyszło :) jak na 3 miesiące to ładnie ciśniesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5821
Ładnie V-ki panowie, u mnie wygląda to raczej jak Y, nie wiem czy to przez duży wzrost, czy robię coś źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2241
Nntkk - ładna sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 319
sOiR
Michalosiem
@mytant dzięki :) co do ćwiczeń to przez cały mój staż się zmieniały.Na początku katowałem martwe ciągi,robiłem ich bardzo dużo,potem sobie je odpuściłem.Nie ćwiczę na żadnych wyciągach jedynie MC,wszelkiego rodzaju wiosłowania ze sztanga i sztangielkami,drążek nadchwytem i podchwtem.Nie trenuje splitem tylko FBW.Chociaż mi plecy zawsze dobrze szły,jestem ektomorfikiem i mam problem z ramionami i barkami,coś za coś :P Jeżeli chodzi o plecy to potrzeba dużo czasu żeby je zbudować i koncentracji.Zawsze jak je robię to zamykam oczy i wyobrażam sobie jak pracują w poszczególnych fazach.


hahahahahhaha

a Ciebie co tak bawi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
nntkk nie obraź się, ale nie ma się czym zachwycać. Tyraj ostro, łap masę i będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5783
Tak wiem zielin, to dopiero 3 miesiac waga idzie do przodu, wrzucę zdjecia pod koniec masy ok. marca, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Ludzie od takich zdjec macie staz ponizej 12 miesiecy to jest temat ze stazem + 12 miesiecy przynajmniej troche samokrytyki bo tak na prawde nie macie co pokazac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14638
Okres budowania masy jakościowej :)








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Sogacz zasłużony ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Najbardziej aktualne, waga coś koło 86kg

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sylwetka do oceny 16 lat

Następny temat

Po przerwie na spanie - redukcja z 106 kg

WHEY premium