SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NASZE PLECY VOL. III

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 494397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 575 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5475
Chyba przeszłości, bo takie łyse schaby rodem z kajdanowa były na topie w latach 90. Sylwetka iście stereotypowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3536
udo 80cm lydka slaba ale 49 jest scisnij dupe widac ze masz jakies zle wspomnienia chyba cie ostro cisneli schaby w 90 latach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
wymiary nic nie znaczą, jakbys zredukował do przyzwoitego bf to by w udzie 65 zostało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3536
nie wiem ile jest teraz bo nog nie cwicze juz ponad rok kontuzja i tak jak pisalem cwiczylem bardziej pod wyciskanie sztangi nie wiem czy 65cm dalo by rady przysiasc z 260kg 6 razy idac dalej twojim tokiem myslenia taki sawickas po redukcji mial by wage 90kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
z calym szacunkiem, ale jakim Ty tokiem myslisz? Twierdzisz ze dodatkowe ~15cm smalcu daje coś siły ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3536
gdyby tak bylo ze tluszcz jest silniejszy niz miesnie pudzian nigdy by nie byl by mistrzem a taki glen ross zawsze by mial pierwsze miejsca nie ja tak mysle tylko ty mowiac ze mam 65cm w udzie bo jakim codem przysiadal bym na takich patykach z 260kg 6 pow przy wzroscie ponad 180 cm skoro twoim zdaniem 15 cm smalcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 575 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5475
W latach 90 robiłem pod siebie jeszcze.
Wstawiłeś zdjęcie do tematu sylwetkowego to oceniłem Twoją sylwetkę - siłowa/ulana/tłusta/schabowa nazywaj to sobie jak chcesz, a Ty od razu wyzywasz ale czego spodziewać się po prymitywie, który zaledwie lat temu kilka ogarną komunikację na poziomie zgłoskowym, bo wcześniej używał zrozumiałej jedynie dla drugiego osobinika Pan Paniscus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3536
ja wyzywam heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3536
tacy jak ty moga tylko sobie popisac na takich forach na silowni bys mi recznik i wode nosil smieciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
ogarnij sie człowieku, wrzucasz fotke zalanego swiniaka do tematu pleców i forum przeznaczonego głownie dla kulturystów. Ludzie Ci prawde mówią a Ty bulwersy łapiesz. schowaj ego do kieszeni bo gdzie nie wrzucisz swoja sylwetke do pokazanai to samo uslyszysz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sylwetka do oceny 16 lat

Następny temat

Po przerwie na spanie - redukcja z 106 kg

WHEY premium