SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NASZE PLECY VOL. III

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 494974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34745
.

Eat well
Train hard
Live long
Be happy!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
A wrzuce coś jeszcze z dzisiaj
Wody bardzo dużo, ale za jakis czas troche jej z siebie zrzucę, takie mam plany, i będzie to lepiej wyglądało



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
wody już troche zleciało, dobrze się prezentuje bicek tyłem, ale udka coś odstają albo tak się ujowo ustawiłeś :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
nogi dopracuj i gitara bardzo słaba łydka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Uda najmocniejsza partia Nie widać szczegółów bo nie spiąłem to raz, a przedewszystkim jeszcze za bardzo ulany żeby było coś tam widać jest 64,5cm aktualnie. Niekorzystne zdjecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 595 Napisanych postów 1129 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8657
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Nie będę spamować fotami czego innego niż pleców także wstawiam link, co do moich nóg. Bo troszkę mnie serduszko zabolało
Bo są na prawdę jedną z lepszych partii

Fota z przed 2 tygodni chyba wiec forma jeszcze gorsza niż aktualnie

http://zapodaj.net/352eaafcd15c6.jpg.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Fuuun
Nie będę spamować fotami czego innego niż pleców także wstawiam link, co do moich nóg. Bo troszkę mnie serduszko zabolało
Bo są na prawdę jedną z lepszych partii

Fota z przed 2 tygodni chyba wiec forma jeszcze gorsza niż aktualnie

http://zapodaj.net/352eaafcd15c6.jpg.html


Przód spoko dotniesz bedzie git ale tył słaby i łydki brak ale ogolnie całkiem przywoicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749



a u mnie coś takiego szau ni ma ale kiedys bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
kondzio, wiem wiem :) Jeszcze dużo kaszy i kurczaka przedemną, teraz sie przymierzam do zrobienia pierwszej formy przyzwoitej i potem ruszam z jakościową masą, moze za dwa latka coś już będę prezentował, wezmę sobie rady do serducha i pracuję nad dwójkami i łydkami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sylwetka do oceny 16 lat

Następny temat

Po przerwie na spanie - redukcja z 106 kg

WHEY premium