SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje małe metody uderzeniowe- czyli mój mały świat

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
super

czemu aż 20 serii w sumie na klatke

To chyba do działu PSoS?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Rzeczywiście trening nie jest ułożony według utartych zasad, ale wiadomo jak daje rezultaty to jest dobry. Ja na szczęście narazie nie muszę kombinować ale gdybym musiał to nie wiem czy bym się odważył na taki trening.
PS. Koniu ni***** nie zagłosuje.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Dobra Don, daj wymiary, nie marudz

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2318
Don co to jest faza negatywna??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ja robilem po 20 serii 2x tydzien przez rok i roslem...a jakie bylo dla mnie ostatnie 0,5 roku "z teorią"to sie co niektorzy orientują


edit: Andrzej L czyzby mój blog obrazal twoje uczucia religijne?

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2006-09-20 19:20:04

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
tomot_działa tak na mnie wyśmienicie, więc tak trenuję- bo nad tym się nie zastanawia
Może dlatego, że przy 12-16 seriach nie potrafiłem się tak zmęczyć by nie móc wykonać ani jednego dodatkowego powtórzenia ? technicznie dobrze- bo na tym pkt mam świra- jak nie czuje mięsnia to nie wykonuje w ogole tego ćwiczenia.Jestem ogólnie dziwny,teraz trenuje śmiesznymi obciązeniami jak dla mnie, ale krótkie przerwy tak działają.
Ogólnie to nie mam na celu bycia jak największym i drapania się po plecach futrynami, nawet na masie musze miec kratke na brzuchu- to takie moje zboczenie, po ostatniej redukcji, fatalnie się czuje jak nie mam kratki.

więc wieksza ilość serii i krótkie przerwy- to jest dla mnie chyba specjalnie wymyślone.

Ogólnie dobrze, że napisałes o tym.
a jak tam u Ciebie z formą ?
dalej praca ?/o ile dobrze pamiętam.

faza negatywna to ruch negatywny czyli przy ćwiczeniach typu push i pull - opuszczanie np opuszczanie sztangi przy wyciskaniu płasko, opuszczanie sztangi przy wiosłowaniu.

pozdrawiam

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-09-20 19:32:44

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Praca
Ale już niedługo, bo od października studia x2
Wróciłem do treningów po trzech miesiącach przerwy i cieszę sie na nowo trenowaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
to powodzenia x2
ja też nawał na uczelni mam.
ale cóż zycie ehhh...

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Oj no chociaz łape Don, prosze.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
A ty nie jesteś za młody na uczelnie?
'88r?

Zmieniony przez - tomot w dniu 2006-09-20 19:58:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy. jaki trening.

Następny temat

Plan na mase - bardzo poczatkujacy

WHEY premium