SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Przemiana w 2 lata. Pasywny 17 lat :D

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no może z tym spędzeniem dnia to przegiąłeś, ale mnie rozwalają ludzie na siłce, co jak przychodziłem 1 raz na siłkę wyglądali jak wyglądali, a teraz ja wyglądam lepiej niż oni... Dlaczego tak jest? Nie dlatego, że mam michę dopiętą max, chodzę na treningi 4x w tygodniu + wydolnościówki i tak dalej, tylko dlatego, że "oni to nie mają genu", albo "ja jestem ekto i wolno mi masa idzie". Ano, przy 30kg na wiośle to nikt nie ma genu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 355 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2933
Nie każdego stac na diete. A sam trening + motywacja + cierpliwosc jest równy okolo 30% więc nie dziw się ze wyglądasz lepiej od tych, ktorzy nie maja warunkow do pracy nad cialem.

"Ból jest najlepszym nauczycielem. Tylko nikt nie chcę być jego uczniem."

"Brak sposobu jest sposobem."

"Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Rzeźbionator
Nie każdego stac na diete. A sam trening + motywacja + cierpliwosc jest równy okolo 30% więc nie dziw się ze wyglądasz lepiej od tych, ktorzy nie maja warunkow do pracy nad cialem.


ale głupoty gadasz... I skąd wziąłeś to 30%, z badań jakichś? Czemu trening+motywacja to 30%, a nie np. 45? Swoją drogą, skoro stać kogoś na przyjeżdżanie 5x w tygodniu na publiczną siłkę skuterem, to stać go na zjedzenie 200g mięsa dziennie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Panowie stop spam śmiecicie mu w temacie robicie juz 2 strone spam hubert wroci to bany sie posypia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osoby bez diety zazwyczaj wwydają więcej kasy na żarcie. batoniki, pizza, kebaby, nie oszukujmy się to kosztuje to kosztuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
No jak wydajesz ponad 100 zl tygodniowo na kebaby pizze etc to wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
Super sylwetka, też mam 17 lat tylko jestem niższy i chudszy :D wzoruję się na Twojej sylwetce, jest moim celem jaki chcę osiągnąć do wakacji! Oczywiście sog poszedł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 132 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2339
Nowe zdjęcie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 132 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2339
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
brzuch widoczna poprawa, jak nogi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po przerwie na spanie - redukcja z 106 kg

Następny temat

Witajcie ocenie moja sylwetke po 5latach treningu

WHEY premium