SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Przemiana w 2 lata. Pasywny 17 lat :D

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ale przecież uda, jak każda partia rosną od ćwiczeń siłowych. To tak jakbym ja powiedział, że mam wielkie przedramiona, bo w ręczną gram 3x/tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z resztą nawet ludzie, którzy trenują nogi, nie mają zbyt dużych, sporo osób jest ciężko wyrobić duże nogi, na przykładzie ja, trenuję około dwóch lata widać, że nogi są trenowane ( umieśnione ) ale nie są duże.

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-06-19 22:01:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 470 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9366
DreamEvil
ale przecież uda, jak każda partia rosną od ćwiczeń siłowych. To tak jakbym ja powiedział, że mam wielkie przedramiona, bo w ręczną gram 3x/tydzień

Może wielkich przedramion nie masz ale masz sexi poślady <3 xDD

Zapraszam REAKTYWOWAŁEM DZIENNIK-->
http://www.sfd.pl/[DT]_Forcer_Masa_masa_masa_-t1005515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Dałbym inny przyklad co do przedramion ale sie wstrzymam, co do pozwów o nogi wrzuc foto i bedzie po sprawie.

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
wladek0o- też miałem dać ten przykład co Ty chyba, ale też się wstrzymałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Wrzuc te nogi :)

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
wladek0o
Dałbym inny przyklad co do przedramion ale sie wstrzymam, co do pozwów o nogi wrzuc foto i bedzie po sprawie.


jak to mawiał święty Łukasz

jw. wrzuć nogi, bo ciekawi nas jak wyglądają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
No zaj**iscie tez gralem w pilke i nogi jak patyki zrob sobie zdjecie calej sylwetki i wstaw tak z okolo 2 metrow/3 i powiedz ze nogi masz naturalnie dobre :D masz je po prostu male i nie proporcjonalne jezeli ich nie cwiczysz czego jestem pewien w 100%.Moze niedlugo zrozumiesz swoje bledy oby jak najszybciej.Bo potem bedziesz wygladal tak.




Zmieniony przez - Cien w dniu 2013-06-19 23:54:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 132 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2339
No tak nie bedę wyglądał bo nie mam takich chudych nóg ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 132 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2339
Takie mam nogi nic wielkiego ale nie takie jak na tym zdj co je wysłałeś :p

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po przerwie na spanie - redukcja z 106 kg

Następny temat

Witajcie ocenie moja sylwetke po 5latach treningu

WHEY premium