SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Przemiana w 2 lata. Pasywny 17 lat :D

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6756
SOG leci, świetna sylwetka ;) Mam jedno pytanko, wiesz może ile masz w pasie ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
PasywnyHG
nie udawałem mima ostatnia poza Arnold hahaha tylko taki opisik palnełem bo tak to wygląda :D


No, bo to tak wygląda i jeszcze na twarzy ten krem

Ale poza Arnolda jest, owszem, pamiętam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 132 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2339
Przed Wakacjami :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
ładnie Jak wygląda Twój przykładowy trening na klatkę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
Naprawdę świetna robota. W dwa lata kompletnie inny człowiek. Ja dopiero zaczynam. Mam nadzieję, że motywacja szybko mi nie minie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11730
hejted mode on: cały czas zabawa cienie + lekkie pochylenie. Sądze, ze jesli dałbyś fotki w normalnych pozach z normalnym oswietleni to ten cały zachwyt by troche ucichł

trololo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
myślisz, że cienie dodają definicji mięśnia, prążki na klacie, albo +5 do bicepsa? Autorze, zrób zdjęcie wyprostowany z większym świetle, wtedy będzie hater mode: off :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To logiczne, że zdjęcia w dobrze oświetlonym miejscu wyglądają znacznie lepiej, ale to nie ma znaczenia.

Tak trzymaj, kolego. Świetna forma.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-06-19 06:53:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 132 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2339
no wiadomo zdj bez oświetlenia macie jako takie wcześniej z oświetleniem widać każdy szczegół każdy cień ale bez cieni myślę że też nie jest źle jak to niektórzy mówią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
proszę cię, wyglądasz zaj**iście, dotyraj jeszcze brzuch i każda twoja nie wiem jak z nogami jest, nigdy nie pokazałeś. Ile cm w udzie siedzi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po przerwie na spanie - redukcja z 106 kg

Następny temat

Witajcie ocenie moja sylwetke po 5latach treningu

WHEY premium