SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja przemiana :D

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 763
Witam trenuje 2 lata dodam zdjęcia z formą rok temu i forma obecna gdyż nie mam zadnych zdjęc z moją osoba z przed dwóch lat ;x

Wiek:17lat

Wzrost:180cm

Waga startowa:40kg

Waga rok pózniej:55kg

Waga aktualna:70kg

Wymiary:

biceps:40cm
klata:110cm
udo:58cm
łydki:37
Dodam ze nóg dłuższy czas nie robiłem bo nie mogłem ze względu na chore stawy.

Wyniki siłowe w podstawowych ćwiczeniach:przysiad 140kgx15,martwy 140kgx8,wycisk płasko 100kgx4

Dodam ze od początku trenuje u siebie na strychu ze wszystkim radze sobie sam tak więc zapraszam do oceniania.















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15349
Nagraj filmik tych 140kg x 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 763
Nie nie nagram ci filmiku bo nie mam ochoty udowadniać coś komus co go wp*****la zawiść po przez kabel ozatym w dupie mam czy mi wierzysz czy nie a raczej powinieneś bo 140 na szkity to mały cięzar ale dla ciebie to w summie nadludzkie siły jezeli sam nie wyszedłeś ponad 100kg i ile twoim zdaniem miłabym podnosić po prawie 3 latach treningu? bo niektórzy cięzko trenują i zasługują na wyniki wez sie do roboty mooże tez dygniesz ^^.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2443
Plecy chyba najlepsze, reszta do poprawy. Masuj dalej ;) Powodzenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15349
Nie sapie tylko widząc jakie masz gierki ciężko w to uwierzyć. I niby gdzie ja nie wyszedłem ponad 100kg? I żadna zawiść mnie nie wp****ala nie wiem o co Ci w ogóle chodzi.

Zmieniony przez - tobiasz92 w dniu 2014-10-09 06:30:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 165 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5528
tobiasz ma rację, jeśli siadałbyś 140 razy 15 to max byłby koło 200. Nigdy w zyciu, pół z tego uwierzę, no chyba, że to 1/5 gębokości, taki pierdnięty siad, czaisz nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15349
northern
tobiasz ma rację, jeśli siadałbyś 140 razy 15 to max byłby koło 200. Nigdy w zyciu, pół z tego uwierzę, no chyba, że to 1/5 gębokości, taki pierdnięty siad, czaisz nie?


Chyba, że krążki 5cio kilogramowe ma opisane jako 20 :) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2443
moze robi na maszynie smitha wtedy to mozliwe nie przesadzajcie to nie jest tak duzo ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15349
Florek86
moze robi na maszynie smitha wtedy to mozliwe nie przesadzajcie to nie jest tak duzo ;)


Wątpię, aby u siebie na strychu miał taką maszynę :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 165 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5528
Florek, 140 siąść i wstać do ziemi dupą 15 razy przy wadze 70 i w wieku 17 lat. jak dla mnie było by to imponujące, naprawdę, no ale spójrz na gościa, nie ta jakość wg mnie. wynik w martwym jest biedny, za biedny abym uwierzył na te masakryczną siłe nóg. Może tak jak mówisz, smith albo jakaś samoróbka, snopowiązałka po tuningu, cokolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2443
hmm no 'normlane' przysiady to raczej nie są, patrząc również na wyciskanie 4x100kg a nogi 15x140kg . I jeszcze kolega napisał, że dłuższy czas nóg nie robił , więc raczej macie racje , nawet co do smitha wątpię , żeby cisnął te 70kg jego masy razy dwa aż 14 razy ;)

Zmieniony przez - Florek86 w dniu 2014-10-09 15:29:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja roczna transformacja, do oceny! ;)

Następny temat

2uca5 - trying to get back on the right track...

WHEY premium