SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moj pierwszy trening...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1100 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5656
Wczoraj pierwszy raz bylem na treningu. Choc jestem bardzo sprawny dzis umieram, nogi mnie bardzo bola, myslalem ze na tym treningu bedzie jakas rozgrzeweczka 15minutek, a zapierniczalem 40min. Wczoraj trenowal mnie aqrat jakis mlod gosc kolo 22 lat, wiem tyle ze ma na imie Mateusz i jest bokserem. Jutro bede miec trening z Przemkiem Maszczykiem, a w piatek z Krzysztofem Szotem (tego jeszcze na nie poznalem). Mam nadzieje ze stosunkowo szybko zaloze rekawice i ktos spierze mi morde. Poki co umiem utrzymywac sie na nogach jak bokserzy(ale ciezko jest) trzymac porzadna garde wraz z z ciosami prostymi. Uwaznie sie przygladalem jak boksuja inni, bo coach jeszcze rekawic mi nie dal (podobno ma dac za jakies 3-4 spotkania). Jesli ktos sobie bedzie zyczyl to moge dalej pisac ten jakze arcy ciekawy artykul, bo moze nie jest zdecydowany na co sie zapisac...Aha niektorzy pewnie mnie kojarza z postu "Jak sie bronic...mam 15lat"

"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 311
eeee mowisz zupelnie jak ja po moim pierwszym treningu
SOG!!!!!!!

"Prawdziwym wojownikiem jest ten, kto zwycieza samego siebie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
,,Aha niektorzy pewnie mnie kojarza z postu "Jak sie bronic...mam 15lat''-no te posty maja cos wspolnego.moze teraz ja opowiem historie swojego zycia?





Zmieniony przez - pawelek770 w dniu 2005-02-08 17:20:37

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Roberto-teraz bedzie juz tylko lepiej... Pawelek-no to dawaj, ale przeciez i tak juz prawie wszyscy znamy... --->

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1164
Tak jak mowi Karmiru, ja po 4,5 treningu juz nie czulem zadnych zakwasow tylko bol rak lokci itd. ale Ci to razcej nie grozi bo to jest po BJJ a bol ud piszczeli no i jakis slady na twarzy to juz po MT Bedzie lepiej powodzenia w treningach, ale widze ze wrazenia z pierwszego treningu to mamy chyba wszyscy podobne

Pozdro

bkszw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1100 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5656
No bede chodzic i bede trenowac :) Jest ktos wogole na forum o moich parametrach (167cm 53kg wagi) ?? Moze cos o sobie powie albo do mnie na gg niech kliknie...

"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
,,Pawelek-no to dawaj, ale przeciez i tak juz prawie wszyscy znamy... ---> '' -ale o co sie rozchodzi??

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Ja mam 185 i 65kg.... I dobrze jest...

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
A nic, nic.... ---->

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
...--->

ja mam 172 wzrostu 59 kg i 15(rocznikowo 16) lat

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
ej .. powiedz mi : gdzie trenujesz?
Ja mam17lat 175cm i 70kg i sie niechwale

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinia o Bas Rutten .....

Następny temat

Klip- ZAPASY

WHEY premium