Alice Matos to 34-letnia brazylijska piękność. Gdy miała 25 lat zaczęła obserwować gwiazdy fitness w mediach społecznościowych i sama postanowiła zacząć trenować. Po 2 latach intensywnego treningu Alice postanowiła wystartować w zawodach sylwetkowych. Chociaż początkowo nie była przekonana do wzięcia udziału w zawodach, to z perspektywy czasu mówi, że to była jedna z najlepszych decyzji w jej życiu. Dwukrotnie pojawiła się na Mr. Olympia Bikini, gdzie znalazła się w top 6.

 

 

Obrała pewien cel, aby wyrobić sobie markę w branży fitness. Można śmiało powiedzieć, że jej się to udało. Dziś ma prawie 2 miliony followersów, własną markę odzieżową LabellaMafia i inspiruje fanów na całym świecie do realizacji swoich marzeń. Może pochwalić się jeszcze oczywiście perfekcyjną sylwetką.

Co robi, aby mieć takie ciało? Alice trenuje na siłowni przez 5 dni w tygodniu, zazwyczaj wykonując trening dzielony. Robi od 12 do 18 powtórzeń w trzech seriach. W weekendy chodzi na trening Muay Thai i wykonuje cardio. Alice stara się jeść 6 posiłków dziennie i trzymać tzw. “czystą michę”. Regularnie bierze też suplementy takie jak: glutamina, odżywka białkowa, BCAA, L-karnityna i witaminy.

 

Skąd Alice czerpie motywację? Twierdzi, że największą siłę daje jej chęć pokonywania wszelkich granic i swoich słabości. Jej motto życiowe brzmi: staraj się być najlepszą wersją siebie we wszystkich dziedzinach życia. Tylko ci, którzy dążą do celu mogą osiągnąć sukces.

Komentarze (7)
AdamZx

Ona poza brzuchem coś ćwiczy serio pytam ?

2
ziomus123

To nie ma znaczenia. I tak byś ruchał.

3
qubix

ziomuś święte słowa, jest na czym oko zawiesić. A co ma byś napakowana, ma fajną zgrabną sylwetkę.

0
AdamZx

Motto tez ma oryginalne chyba z 10 razy je słyszałem np.Rich Piana tak mówił

2
anubis84

Dobrze wygląda, trenujące dziewczyny naturalnie nie będą miały rozbudowanych muskularnych sylwetek, tutaj masz panią co trenuje https://www.sfd.pl/art/Fitplota/Nataliya_Amazonka_wielka_jak_Cutler_i_Ruhl-a3896.html 

0
AdamZx

Dobrze czy nie zastanawia mnie jak niski poziom musi byc na Olimpii ze brzuch I juz wystarczy xD

0
anubis84

Zależy od danej konkurencji, inaczej kulturystyka kobiet jest oceniana a inaczej bikini fitnes czy inne.

0