SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moj dziennik

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45940
Cześć. Już sporo czasu nic nie wstawiałem. 2 miesiące temu skręciłem nadgarstek i musiałem się pożegnać z boksem i siłownią. Przez ten czas moja aktywność fizyczna to 10k kroków dziennie i weekendowy bieg (5,5 km). Od dwóch tygodni próbuję powracać do treningu. Przysiady, brzuszki, pompki na rączkach i z usztywnieniem (nie mogę zginać nadgarstka). Planowałem powrócić na boks od czerwca ale dam chyba sobie spokój do września (w wakacje klub zamknięty). Forma na lato trochę słaba ale tragedii też nie ma.














Zmieniony przez - czarus11a w dniu 29/05/2023 11:36:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 90 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12984
Jest dobrze jak na 2 miesiące przerwy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45940
Mala sesja zdjęciowa po porannym biegu na działkę. Jaki bf byście dali? Spróbuję utrzymac jak najniższy BF przez wakacje. Od wrzesnia powrót do ciężkich treningów i wejście na masę.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45940
C. D.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45940
Siema. Od tygodnia jestem na urlopie (niestety w domu) i trochę więcej sobie pozwalam z jedzeniem. Mam za to wiecej czasu na trening. Obecnie to góra dół 4 razy w tygodniu plus bieganie i trochę roweru. Waga 64 kg. 2 kilo mniej niż w zeszłym roku ale bardziej jestem wycięty.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20869
Dobrze jest, na moje oko to akurat 11bf siedzi :)
1

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45940
Zobacze jak bedzie na koniec lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45940
Witam w nowym roku. Wstawię coś by ożywić trochę ten dział. Od lata to treningi nie byy zbyt regularne. Malo czasu i ciężko się było się zorganizować. Od listopada strasznie byłem osłabiony i senny. Teraz zaczynam masować tak do maja. BF może trochę wysoki ale muszę się zregenerować. Oto Obecna forma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33118 Napisanych postów 23190 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278111
Cały czas jest bdb i na spokojnie teraz ciagnij mase a od maja redukcja i na lato kosa :) ja ten okres masowy tez strasznei kiepski , wyjatkowo caly czas jakies dziwne wirusy i osłabienie , masa miała isc od wrzesnia a tak konkretnie dopiero od grudnia się udaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45940
Siema. Lecę z masą, waga 68. Juz mnie nieźle zalewa ale ciągnę do końca kwietnia. Najwyżej uleje mnie jak świnię i będę e miał co redukowac . Tak to się teraz prezentuje.








Zmieniony przez - czarus11a w dniu 04/03/2024 13:27:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza poważna redukcja po wielu latach bycia na "masie"

Następny temat

Nogi, przywodziciele

WHEY premium