SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nogi, przywodziciele

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 177 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7222
Chodzi mi o ich szerokość wewnętrzną jak ja poprawić? Przysiady szerokie nie chcą ich ruszyć zbytnio może przysiady Jeffersona robić takie jakie robi Kai?


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
zawsze mozesz wlaczyc do treningu cwiczenia stricte na przywodziciele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 177 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7222
Maszyny u mnie odpadają a nie wiem jakim ćwiczeniem bym je dobrze wyizolował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
mozesz zawsze uzyc wyciagu dolnego (linki) i za pomoca takich paskow na rzepy przymocowac sobie linke do kostki i robic przywodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Polecam przywodzenie kopenhaskie. Świetnie działa na przywodziciele

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 177 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7222
Naprawdę one działają bo, wyglądają na dosyć proste?
A może z przyzwyczajenia że trening bez ciężarów nie ma dla nie sensu tak mi się wydaje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Kopenhaskie? Spróbuj i się przekonaj.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 177 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7222
Faktycznie, dobrze rozciąga ten pas od bioder po kolana zauważyłem że im wyzej tym mocniejsze spięcie tylko, ławkę mam niska będę musiał kilka krążków pod nogi dać albo o sztangę zachaczac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
O sztangę niestety jest dość bolesne, ale to też w sumie kwestia przyzwyczajenia

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 177 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7222
Racja, bo na kostce prawie cały ciężar by spoczywał oprócz dłoni to mogła by być miazga.
Jeszcze ta technika napewno przez długi czas będzie u mnie kuleć bo nigdy tego nie robiłem pewnie, nawet w 60% procentach tego dobrze nie zrobiłem ale fajnie się rozciąga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moj dziennik

Następny temat

Hej kto pomoże poprawić sylwetke

WHEY premium