SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moj dziennik

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45818
W tym tygodniu zacząłem redukcję na poważnie. W zeszlyl nie miałem na nic siły. Waga dzisiaj wskazała 70 kg. Dzis kardio na worku i brzuch.
Oto parę fotek po dzisiejszym treningu.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
czarus11a
W tym tygodniu zacząłem redukcję na poważnie. W zeszlyl nie miałem na nic siły. Waga dzisiaj wskazała 70 kg. Dzis kardio na worku i brzuch.
Oto parę fotek po dzisiejszym treningu.



No i to dobra decyzja bo jednak już lekko podlało a że lato coraz bliżej to na dobrą sprawe dwa miesiące solidnej redukcji i forma na plaże jak sie patrzy a najwyzej potem można jeszcze w lipcu pociągnąć dłuzej redu , sierpień zrobić jako odpoczynek i od września masa i tak w kółko :) i kolejny rok zaliczony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45818
Zobaczymy ile zostanie po redukcj. W tamtym roku o tej samej porze waga wskazywala 68 (zalaczone zdjecie) wiec niewiele zyskalem podczas tej masy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45818
Dzis mija mi 37 wiosen. Zrobiłem sobie wolne od wszystkiego i uprawiam ogródek. Tu moja forma po pierwszym tygodniu redukcji. Ciągle 70 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45818
W tle moja działka :)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45818
Prawie 3 tygodnie redukcji. Waga cały czas ta sama. Robię 3 treningi siłowe w tygodniu (push pull legs) i 2 razy cardio na worku. Chyba muszę wyciągnąć skakankę bo biegać mi się nie chce.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Tnij tnij bo jest co ciąć a do lata coraz mniej czasu :D jednak jeszcze dużo można ugrać , ty masz poczatek redukcji a mi zostało 3-4 tyg i dobrze bo już ledwo żyje , kalorie 2000 i 12 treningów w tygodniu już daje w kość ale efekty są więc i motywacja rośnie . Co do działki to prowadziło sie lata temu ale niestety trzeba było sprzedać bo juz brakło czasu na dogladanie a zaniedbać działke w sezonie to potem człowiek się nie ogarnie jednak nie ma to jak swoje owoce i warzywa z działki tyle że zawsze jest coś za coś a na działkę trzeba sporo czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45818
12 treningow tygodniowo ? Mi ledwo starcza czasu na 4-5 mawymalnie. Ale dzialka tez pomaga w utrzymaniu formy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
czarus11a
12 treningow tygodniowo ? Mi ledwo starcza czasu na 4-5 mawymalnie. Ale dzialka tez pomaga w utrzymaniu formy.
Tak , ale to tylko na redukcji takie ciśnienie bo wole dodawac aktywności niż ciąc jedzenia i w sumie już na końcu redu robi 4- 5 siłowych i 7 cardio +- 30 min jednak na dłuższa metę długo tak się nie da wiec to tylko redukcja i odpoczynek bo na masie zazwyczaj 4-5 siłowych i moze czasem jakieś cardio . Ja sprzedałem własnie działke z powodu braku czasu na dogladanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45818
Od paru miesiecy jestem na zdalnym szkoleniu (prcuje w domu) wiec dzialka to moja jedyna aktywnosc po za silownia. Jak wyglada u Ciebie kardio, robisz zaraz po treningu silowym ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza poważna redukcja po wielu latach bycia na "masie"

Następny temat

Nogi, przywodziciele

WHEY premium