SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięsnie brzucha poraz 100

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 560
Wiec jak lepiej ABS , ABS 2 czy A6W ??

co lepiej jazda na rowerze czy na hulajnodze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4876
moim zdaniem ===> ABS II

" ...So now you see the light
Stand up for your rights... " Bob Marley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3399
Witam,po pierwsze proponuje abyś zaczął po prostu JEŚĆ, każde mięśnie muszą być odpowiednio odżywione by mogły rosnąć(żadną sztuką przecież jest być chudym jak patyk i mieć zarys mięśnia na brzuchu), po drugie widzę, że ćwiczenia brzucha nie są Ci obce(jest jakaś masa mięśni na brzuchu), więc proponowałbym zacząć cykl A6W, ale nie wersje propagowaną przez wielu 'zawodowców' czyli po obwodzie trzy razy w tygodniu, tylko solidnie wersje klasyczną, czyli 42 dni ze zwiększaniem powtórzeń i serii, aha i na te 42 dni zawieśiłbym biegi.To tyle ode mnie, życze powodzenia, pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1222
kolego miesnie brzucha masz ok z tego co widac na zdjeciu to nie ma potrzeby mnieszal % tluszczu w organizmie
popracuj szcegolnie nad dolem
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Spoko ja jem czasami za dużo ;) (teraz staram sie to ograniczać)
może i na zdjeciach widać jakiś tam zarys mieśni ale jak na nie patrze normalnie (nie przed lustrem ani na fotkach) to widać widać tylko podział miesni w pionie (przechodzi mi taki pasek przez srodek brzucha) :/
A co do tłuszczyku może go i nie ma za dużo ale jest i własnie najwiecej mi sie osadza na brzuchu :/ i mam pytanie czy jak do A6W użyje l-karnityny to coś pomoże ?? Aaa... i nie długo bede miał abonamet to sogi sie posypią dla tych co pomagali... cYa

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Już kiedyś robiłem A6W i porzuciłem na 24 dniu

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4876
Niewiem poco masz robić a6w, moim zdaniem powinienieś najpierw zbudować mięsnie brzucha, cyzli abs II lub postaraj sobie sam ułożyć jakoś rozpiske treningową pamiętając aby na początku ćwiczyć dlne partie, potem skośne a na końcu góre. Pamiętaj o dole i rób najrózniejsze podciągania kolan(nóg) w zwisie na drązku.

" ...So now you see the light
Stand up for your rights... " Bob Marley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Nie rób a6w! Póki nie załapiesz porządnej masy. Ja skończyłem na 36 dniu i nic mi to nie dało (bo szczupły jestem). Wal ABS jakiś czas ,a potem ABS2. Pozdro

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3399
Witam, nie chciałbym być monotematyczny, ale porponuje porządną diete(jedz, jedz, jedz!!!)idąc dalej, moi Przedmówcy uważają abyś najpierw zbudował masę mięśnia na brzuchu, ja natomiast uważam, że masz już z czego układać klocki na brzuchu(nie mówie, że jest idealnie, ale coś jest)-jest to pewnie kwestia naszych własnych doświadczeń, oczekiwań i predyspozycji, ostateczna decyzja i tak należeć będzie.Ogólnie sprawa wygląda tak ABS,ABSII-masa z naciskiem na dół brzucha, A6W-rzeźba i moc mięsnia. pzdr
PS.Po co Ci ta l-karnityna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Tylko z tego co wyczytałem do ABS są potrzebne przyrządy a ja takowych nie posiadam :/

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę - zmiany do oceny

Następny temat

jak zrzucić 2 rzeczy ?

WHEY premium