SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięsnie brzucha poraz 100

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4876
Załatw se drązek i powinien ci wystarczyć. Jak niebędziesz mógł z jakiegoś powodu robić abs bądz abs II to ułuż sobie odpowiedni do twoich celów plan na brzuch(np. ćwczenia codziennie lub co drugi dzień-jak ci wygodniej) i niezapominaj o diecie oczywiście.

Dieta to podstawa, nie napisałem o tym gdyż myślałem ze była mowa o tym wczesniej i chciałem tylko dodać żebyś nierobił a6w bo to strata czasu przy takim brzuchu jak ty masz- Moim zdaniem.

" ...So now you see the light
Stand up for your rights... " Bob Marley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
T-FIGHTER- Do normalnego ABS (nie ABS2) nie potrzeba ci NICZEGO oprócz rąk i nóg i reszty tułowia ^^ jak nie będziesz umiał znaleźć filmiku z ćwiczeniami ABS to pisz śmiało ,jutro pod wieczór jestem to Ci zapodam, ćwiczenia na wydruk także. Pozdro :)

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Kwic miło by było THX

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
http://video.google.pl/videoplay?docid=8188487459686125313&q=abs < filmik
http://*************/files/24821044/abs.doc.html < do wydruku, tam gdzie gwiazdki wpisz rapidshare.de ,acha i obejrzyj filmik pare razy bo z wydruku nic nie skumasz ^^ Pozdro

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę - zmiany do oceny

Następny temat

jak zrzucić 2 rzeczy ?

WHEY premium