SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metoda SHOTGUN - MAKSYMALNA SIŁA I MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3212
Pisałem o tym na 29 stronie... czytanie nie boli :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez DUDEK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3014
...
Napisał(a)
Usunięty przez DUDEK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3014
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 786
Witam.
Przeczytałem Pański Plan Metoda SHOTGUN - MAKSYMALNA SIŁA I MASA! i bardzo mi sie spodobał.Chyba dla mnie jest idealny ponieważ do ciężkich treningów jestem przyzwyczajony z racji trenowania Trójboju przez ostatnie 2,5 roku.Teraz gdy przestałem szukałem czegoś na uzyskanie masy w jak najmniej beztłuszczowej postaci przed spalaniem które planuje na Kwiecień.Tylko że dla mnie troszkę są inne pryjorytety a mianowicie :Powiększenie Bicepsu ,poszerzenie pleców,Barki,klatka...Mam jeszcze pytanie jak obliczyć max czyli 100% bo przykładowo mój max w ciągu to 230kg ale żeby zrobić 6 powtórzeń to nie jestem pewien czy 170 kg będę w stanie więc który to jest ten max do tego programu???Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć kiedy można ćwiczyć brzuch ??? i czy 25 minutowe aero w formie interwałów po treningu nie będą niekorzystne???Bo jestem endo no i wiadomo z czym to się wiąże na masie a do tego potrzebuje szybkości do innego sportu...jeśli Mógłby Pan mi pomóc ułożyć właściwy plan do moich pryjorytetów byłbym bardzo wdzięczny bo na obecnym planie czuje niesamowitą stagnacje mimo że są to treningi długie i na dużych ciężarach na końcu serii .Pozdrawiam

W każdym z nas inna krew, ale jeden przyświeca nam cel...
za kilka lat mieć u stóp cały świat...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1475
No witaj DUDEK pisałem do ciebie meila i się zgodziłes mi pomóc....a więc co ci jest potrzebne aby sporządzić poprawny trening shotgan

Bóg dał Ci ciało, teraz zbuduj z niego zbroję...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
Witam. Aktualnie robię split 2x tyg. każda partia i jakoś marne efekty. Warto spróbować przejść na ten trening ?? Jakie efekty ?? Ile czasu można nim ćw. ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomek

"Mam jeszcze pytanie jak obliczyć max czyli 100% bo przykładowo mój max w ciągu to 230kg ale żeby zrobić 6 powtórzeń to nie jestem pewien czy 170 kg będę w stanie więc który to jest ten max do tego programu??"

no musisz sprobowac z jakim ciezarem zrobisz 6 powt.

"i czy 25 minutowe aero w formie interwałów po treningu nie będą niekorzystne???"

robilbym tylko w dni trobuleshooting

ukazs, przecież tu jest poprawny trening shotgun...

ikar sprobuj sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 775
No dobra chciałem powiedzieć coś o treningu.
Jestem w 3 tygodniu tego już nie moge doczekać się aż będę próbował brac 100% obciązenia w dni shootgun,po treningach czuje taką pompę że szok moje mięśnie są twarde jak skała od tych 3 tygodni brałem Cm3 wpieprzyłęm 180kapsów i dzisiaj kupiłem kolejne 180 żeby zrobić wiele dłuższy cykl , jak narazie nie mogę powiedzieć ile poszedłem do przodu z obciązeniami ale jeśli chodzi o to czy urosło mi co nie co to jestem bardzo zadowolony z 38 jest już prawie 40 w łapce;D:D
Co do ćwiczeń to najgorszy jest dzień 1 shootgun plecy po martwym to masakra czasem tak wieczorem napieprzają że aż usnąc nie moge,ale jest fajnie nie ma co czuje się wielki


Póki co mogę trening polecić.Do zobaczenia za kolejne 3 tygodnie miejmy nadzieje że będę jeszcze większy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
acab15 daj znać jak trening ?? jak efekty ?? wymiary coś się zmieniły ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 775
no dobra wymiary spokojnie idą w górę w łapie zrobiłem 2,5 cm na klatę poszło +14kg
masy + 4-5, ogólnie jestem zadowolony z tego treningu teraz właśnie go zostawiam i biore inny bo tym to już nie daje rady robić takimi obciązeniami doszedłem do 110% i narazie wystarczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 Dni W tyg Trening DO OCENY

Następny temat

Trening na mase do oceny!!!

WHEY premium