SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metoda SHOTGUN - MAKSYMALNA SIŁA I MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
robienie w Twoj sposob tez nie wynika z zalozen autora,bo ten tego po prostu nie okreslil ;)

z zapisu A1/A2 wynika,ze przerwa powinna byc minimalna,ale z drugiej strony jest podany odpoczynek miedzy tymi cwiczeniami,takze ciezko stwierdzic. najlepiej moim zdaniem ,tak jak gdzies wspomnial juz Dudek,robic to w miare sprawnie.jesli czujemy sie na silach,to przerwy jak najkrotsze,z uplywem kolejnych serii najwyzej troche dluzsze. osobiscie w pierwszych tygodniach,gdzie ciezar roboczy dla serii jest zanizony,100 sekund przerwy nie jest mi absolutnie potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
exactly

100 s 120 s 60s wszystko to umowne granice , ja 3 lata temu ćwiczyłem zawsze z 2 minutowymi przerwami... teraz nie wybobrażam sobie dłużyszch przerw niż 90 s i to przy ćwiczeniach złożonych (MC, Siad, wyciskania) a przy izolacji maks 45 s...

wszystko to kwestia indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 323
Witam, skończyłem trening, jestem mega zadowolony z rezultatów! Siła skoczyła niesamowicie masa również. Mialem w planie w tym tygodniu zrobic coś lekkiego żeby stawy troche odpoczeły, ale nie wiem co mam robic dalej. Czy w nastepnym tyg zaczac shotguna od poczatku czy robic zupelnie co innego. Macie jakies ciekawe pomysly? Moze jakis podobny trening a moze pozmieniac troche cwiczenia i jechac tym systemem dalej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrzuć na looz teraz 4-6 tygodnii, shotgun to ciężka bestia do udźwignięcia...

spróbuj jakiegoś treningu objętościowego, z mniejszym obciążeniem i zakresem powtórzeń nie schodzących poniżej 10 powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14012
B2) Francuskie wyciskanie
Serie: 5
Powtorzenia: 5 to 7
Przerwa: 100 seconds
Które , leżąc , czy siedząc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siedząc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14012
A na biceps tylko jedno ćwiczenie (modlitewnik), mogę je zastąpić uginaniem sztangi stojąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14012
Mam jeszcze kilka pytań bo zainteresował mnie ten trening
1.Czy podciąganie na drążku mozna zamienić na sciąganie drążka do klatki
2.Jak ustawić ten trening priorytetowo na łapy bo u mnie ta partia kuleje
3.A i jeśli dobrze przeczytałem obciążenie zmieniamy tylko w treningu shotgun.

Zmieniony przez - ted15 w dniu 2011-07-23 12:06:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17
1Myślę, że możesz zmienić podciąganie
2nie wiem :P
3niestety źle przeczytałeś, w troubleshooting również "...zacząć od mniejszych obciążeń [...] z tygodnia na tydzień sukcesywnie je zwiększać"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 Dni W tyg Trening DO OCENY

Następny temat

Trening na mase do oceny!!!

WHEY premium