SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metoda SHOTGUN - MAKSYMALNA SIŁA I MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3119
hmm. fajne fajne. zobaczymy od przyszłego tyg. :D pozdro

be or not to be

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 255
musze robic wyc zza karku bo je lubie i dobrze wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
kosk

nie zasmiecaj tematu- bo on oglnie nie o tym jest- bo dam Ci BANA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 255
to jest powod, ok pytam tak szczegolowo bo ten plan bede robil, i jestem tu nowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
więc zrozum, ze nie da się w nim zmieścić obydwóch ćwiczeń ktore chcesz i musisz wykonywać.
jedno musisz z nich wybrać.

temat więc zakończony!

tak naprawde od dawna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 255
ok thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 448
Jestem aktualnie na 7 tygodniu treningu. Przyznam, że z powodu wyjazdu opuściłem bodajże 2 tydzień, ale po powrocie jechałem dalej i jestem bardzo zadowolony. Masa podskoczyła o 3 kg w górę (70,5 -> 73,5) bez żadnych suplementów, jedynie białko Ostrowia, aby uzupełnić do 2g/kg dziennie. Poza tym biceps +2cm (32->34), a to jeszcze nie koniec treningu. A co najważniejsze czuję wzrost siły podczas wykonywania serii, choć jeszcze nie próbowałem bić rekordu na klatkę (dotychczas 85kg), po zakończeniu 8 tygodnia treningu spróbuję i podzielę się na forum.

Chciałbym po zakończeniu tego treningu zrobić trochę wytrzymałości i rzeźby, dołączając do tego trening aerobowy i HIIT. Czy mógłby mi ktoś polecić nowy trening siłowy?

Jaką należy zrobić przerwę po zakończeniu SHOTGUN'a?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
robię 1 - szy tydzień i już zapowiada się dobrze

"Górnik zawsze wchodzi najgłębiej ;)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po shotgun, ja bym zrobil 2 tygodnie regeneracyjnych treningow
trening ten jest naprawde morderczy
ja wysiadlem po 6 tygodniach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 Dni W tyg Trening DO OCENY

Następny temat

Trening na mase do oceny!!!

WHEY premium