SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megabol - Gainer 737

temat działu:

Megabol

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 144101

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 231
dobry jest waniliowy,zaleta ze jest tani,ale wiadomo ze za wieksze pieniadze sa lepsze gainery,miałem tez o smaku kawy i toffi(mi tam to nie smakowały)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2858
smak (pilem tylko wanilie z mlekiem) : bardzo dobry (jak sie rozmiesza porzadnie i nierozcienczy zabardzo)

rozpuszczalnosc : ok ale kumpel ma gain bolica i szybciej przyrzadza :P

efekty : niemoge tego ocenic poniewaz uzupelniam go bialkem wpc ostrowi

cena : wypas

ocena: dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2176
Slyszalem ze to gowno ale ze takie to nie wiedzialem
1.Smak czuje jakas pszenice naprawde i osad....szkoda gadac (wanilia) w sumie co kto lubi
2.Rozpuszczalnosc do dupy
3.Cena super

Ogolnie : 3-
NIE POLECAM (BLEEEEEEEEE ZYGAM )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 211
30% białka pochodzącego z serwatki i izolowanej proteiny zarodków pszenicy (specjalistyczny dodatek odżywczy produkowany we Francji). Hydrolizat białka kolagenu zwierzęcego dostarcza form wolnych i peptydowych. Zestaw ten tworzy uniwersalny profil aminokwasowy o wysokiej wartości biologicznej. Taki skład aminogramu zapewnia dostęp do aminokwasów ilościowo i strukturalnie dopasowanych do zapotrzebowania zmienionego w wyniku treningu fizycznego.Bialko pszeniczne jest najbardziej alergenicznym bialkiem, jakie jest w przemysle spozywczym, mozna zachorowac na celiake tylko uposledzenie wchlaniania glutenu (bialko pszenicy)OGOLENIENAJGORSZY SYF NA RYNKU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smak wanilia ujdzie jeszcze polecam z lyzka kakao mieszac jak komus nie podchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7469
kupilem 2 kg w roznych smakach kawowy i tofii,wiedzialem mniej wiecej czego sie spodziewac,kolega z klasy mowil ze jak bedzie czeste sranie to zmniejszyc dawki.. na 1 rzut poszla kawa hmmm... co moge o niej powiedziec?na pewno to ze nie smakowala jak kawa ale tez nie mam do czego porownac....przemeczylem kawe liczac na toffi (bo bardzo je lubie), ze okarze sie lepszelepiej juz wchodzilo(+),ale to ciagle nie smakowalo jak toffi,najgorzej z woda z mlekiem bylo calkiem calkiem..kiedys pamietam zrobilem z cieplym mlekiem tak dla przetestowania i co???z kibla zejsc nie moglemnie wiem czy cos kg przybylo,bo wypilem zaledwie 2kg...ale w/w kolega kupil 3 kg wanilli,nic nie przytyl i co szedl do wc to w srodku unosil sie zapach wanilli... uwierzylem mu na slowoCzy polecam hmm nie wiem,niech ktos kupi na poacztek 1kg a jak nie ebdzie mial problemow zoladkowych to niech kupuje dalej... ocena taka slaba 3 niemalze na szynach

Zmieniony przez - k3v w dniu 2007-05-14 21:25:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 446
witam właśnie mam nowego Megabol Gainer 737 / 3000g [New Formula - 30% białka]jest troszke smaczniejszy od porzedniego i rozpuszczalnosc o niebo lepsza niz w starej wersji narazie niepowiem efektow biore go dopiero drugi dzien

piszcie na moje gg 7219786

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
No i sobie przetestowałem
Dostałem sraczki
Pierwszy raz przy jakim kolwiek gainerze

Nie Polecam

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 446
witam mam tego gainerka 3kg ale (nowa formułą) dzis własnie zaczełem go brac i powiem krutko zwiezle i na temat
smmak- dobry jak na taka cene lecz jadłem o dze lepsze czuc tam taki
rozpuszczalnosc-niedokonca rozpuszczony proszek ale nie nazekam troche potrzosien szeikerem i da sie go juz wypic ma smak truskawke nie najlepszy ale co zrobic za tą cene baerdzo go polecam dla hard gainerow jest wsam raz przytyc napewno kazdy po nim przytyje to na tyle jak go skoncze brac to powiem o efektach a dawkoje go nastepojoco 70g 2 godziny przed trenigem 70g poł godzinki po trenigu i 70g na noc jak cos to zagadac na moj num gg 7219786
1

piszcie na moje gg 7219786

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8963
Smak jakby pszenny (wanilia), białko? hmmm jakosc tego bialka jest bardzo zagadkowa.Ogolnie lepiej zjesc 3 banany i kostke twarogu niz faszerowac sie tym czymś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megabol - Expander

Następny temat

Megabol - L-Glutamine Pharmaceutic

WHEY premium