SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megabol - Gainer 737

temat działu:

Megabol

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 144096

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 638
po mojemu nie jest zly gainer w stosunku do ceny,a wkur*ja mnie takie gadanie co niektorych rozwydrzonych i rozpieszczonych malolatow ktorym mamusia od malego podsuwa smakolyki pod buzie a teraz gadaja:a to nie ma smaku a to wolalbym guwno zjesc itd. jakby mi mamusia albo tatus kupywali odzywki to tez bym se zyczyl te lepsze. Ciekawe jakby jeden z drugim mial isc zapir...ac na budowe za 60 zl na dzien i utrzymac rodzine to jaki by gajner wybral? kilo kaszanki by poszedl kupic he he a ni gajner za 100zl, kazdy kupuje to na co go stac!!!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 443
racja zgadzam się z tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 683
witam, jestem tu nowy ale chcialbym sie wypowiedziec :) kupilem kiedys ten gainer. skusila mnie niska cena.. no i niestety nie bylem zadowolony po cylku na nim poniewaz prawie nic mi nie weszlo z tego gainera :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Do podbicia kalorii idealny,
wanilia niezła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 175
Gainer 737 to mój pierwszy gainerek i powiem że nie był najgorszy używałem o smaku toffi bo akurat nie było innego w sklepie i byłem zadowolony a co do rozpuszczalności tego produktu oraz walorów smakowych nie ma co się czepiać bo i tak jest git jak za te pieniądze !!! Dobra alternatywa za małe pieniążki.. POLECAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
poradzi mi ktoś jak tego gainera spożywać? ile razy dziennie ? i jak go pic w dnie nie treningowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Mymek48 - drogi użytkowniku, z gainera nie robi się cykli,
gainer to -> posiłek w prochu, Twoje pytanie jest bezsensu,
zajrzyj do działu odżywianie i ułóż sobie dietę!

Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2009-05-10 16:08:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
shit!

<THE GREAT!>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38
Hm, dziwne jest to, że tak wybrzydzacie, co do smaku. Kupiłem na allegro za 60 zł z wysyłką, gratis nawet mi shaker dorzucili ; )
Kupiłem, bo potrzebuję trochę białek roślinnych do uzupełnienia diety i w tej roli się sprawdza.
Smak waniliowego biszkoptu jest całkiem w porządku. Nie wiem jak smakuje z wodą, bo używam mleka. Smak nie jest intensywny (w przeciwieństwie do zapachu od którego mdli).
Rozpuszczalność? Używam shakera i zero grudek. Do innych gainerów musiałem używać blendera, żeby uzyskać taką konsystencję.
Jak na cenę i produkt, którym chcemy jedynie uzupełnić białka roślinne, to Gainer 737 jest świetnym rozwiązaniem. Warto pamiętać, że gainery to tylko dodatki i bez właściwiej diety nie osiagniemy nic:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 384
Ludzie, to nie ma skakowac. Kazdy kupi za tyle ile moze sobie pozwolic. Powiedzcie cos o efektach tego Gainera. Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megabol - Expander

Następny temat

Megabol - L-Glutamine Pharmaceutic

WHEY premium