SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa (proszę o dokładną podpowiedź) !!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 779
Mam troszkę tłuszczyku ale się nie przejmuję, lecz nie chcę przez źle dobrany suplement mieć "tłuszcz",efekt jojo lub tym podobne.Diete miałem, mam i nadal ją ciągnę acz nie ma tych efektów co trzeba :( a sterydów nie będę brał oO choć mnie namawiano na mete

Pozdrawiam

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył):



Wiek: 17

Waga: 66

Wzrost: 177

Cel cyklu: MASA

stosowane już wcześniej suplementy : brak

Uprawiane inne sporty: piłka nożna

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: nie brałem

przewidziane finanse na cykl: 120

uwagi i sugestie: chcę masy...

Staż treningowy: 3 miesiące z groszem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
bialko mozna zastapic naturlanymi sposobami.... omg wystarczy troche poszperac a znajdziesz tysiace wskazowek i miliony diet ktore zostaly juz ocenione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
dzial odzywianie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 779
Sęk w tym, że chcę zakupić kreatynę lub gainera więc dobry dział ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5410
z kreta poczekaj, jak juz to garnier ale na pierwszym miejscu koryto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Po 3 miechach nie ma co się łapać za suple, a już na pewno nie za kreatynę. Po roku co będzię? SSA?

Zapewne brakuje Ci podstaw odżywiania i treningu, więc żadne suple tutaj nie pomogą.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
sek w tym, ze te suple ci nie potrzebne, tylko dieta

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zdecydowanie j/w

zastanow sie czy Twoim celem jest zrobienie czegos ze soba

czy celem jest jedzenie kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
ej ale żeby brać suple to trzeba ćwiczyć

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 779
ej nie w ogóle nie ćwiczę oO
to mieć samą dietę czy dodać np suplement eee białka ? :) no bo jak radzicie że nie brać kreatyny ani gainera więc czy białko będzie dobrym dopełnieniem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5410
koryto!!!! na bialko szkoda siana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12650
to zależy czy masz jego braki w diecie jeśli nie to białko jest zbędne :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pan ze skepu powiedział...

Następny temat

potrzebuje porady

WHEY premium