SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa czy rzezba?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
Witam mam 32 lata180cm i waze 93kg zaczalem cwiczyc od pol miesiaca tylko tak sie zastanawiam czy mam dobry plan treningowy? Mniej wiecej to wyglada tak ze cwicze po 4 serie po 12 razy na dana partie miesni. Ogolnie rece mam chude tylko duzy brzuch i nie wiem co cwiczyc rzeby sie wyrzezbic? Czy ma byc najpierw masa a potem rzezba czy wystarczy sama rzezba przy mojej wadze? Z gory dziekuje i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Panu wyzej na razie podziękujemy to nie pierwszy Twój obraźliwy wpis.

podstawa zdrowe i zbilansowane odżywianie. Na początek opisz swe nawyki żywieniowe np co zjadłeś wczoraj i dzisiaj.
trzeba zrzucić balast
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
sebekuk
Witam mam 32 lata 180cm i w pasie 113cm i waze 93kg zaczalem cwiczyc od pol miesiaca tylko tak sie zastanawiam czy mam dobry plan treningowy? Mniej wiecej to wyglada tak ze cwicze po 4 serie po 12 razy na dana partie miesni. Ogolnie rece mam chude tylko duzy brzuch i nie wiem co cwiczyc rzeby sie wyrzezbic? Czy ma byc najpierw masa a potem rzezba czy wystarczy sama rzezba przy mojej wadze? Z gory dziekuje i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4547 Napisanych postów 35815 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263251
jak wrzucisz zdjecie to bedzie mozna ocenic

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
A czy bez zdjecia moze sie ktos wypowiedziec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Bez zdjęcia ciężko oszacować poziom zatłuszczenia (bo parametry wzrostu do wagi to raczej wskazują na redukcję, nie masę) ale to może być błędne, bo waga w cyfrach nie wiele odzwierciedla.
Także zdjęcie będzie najbardziej sensowne, by uzyskać też sensowną odpowiedz.

Zakryj twarz jeśli o to chodzi. Najlepiej przód, bok i tył w pozycji neutralnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
Ok wiec tutaj sa zdjecia. Z gory dziekuje za doradztwo.











Zmieniony przez - sebekuk w dniu 2016-09-20 18:20:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4061
czeka cie redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4547 Napisanych postów 35815 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263251
trzeba redukowac

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
He he tak tez myslalem... a czy moglibyscie jeszcze mi napisac co i jak polaczyc? I jakie cwiczenia z jakimi seriami? No i moze dietka tez by sie przydala...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 748
trening to drugorzędna rzecz :) skup się na diecie z ujemnym bilansem kalorycznym, wstaw tutaj, chłopaki pewnie Ci pomogą :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
No dobrze a tak konkretniej bym prosil bo naprawde jestem swierzakiem i nie mam pojecia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawodowi zjadacze

Następny temat

Dieta ektomorfik do poprawki

WHEY premium